Що лікує часник?

Лікування часником користується заслуженою популярністю у широких верствах населення. Але які саме хвороби долає, що лікує часник?

Часник здатний творити чудеса , і все це завдяки лікувальним властивостям часнику , які відомі з глибокої давнини. Ще древні народи Індії , Єгипту та Китаю застосовували часник не тільки в якості корисного продукту харчування , але і в якості унікального цілющого зілля .

Що лікує часник ?

чеснокЗа непідтвердженими даними часником і продуктами , виготовленими на його основі (сік часнику , настій часнику , відвар часнику ) лікують багато захворювань. Так , часник у різних видах допомагає при лікуванні грипу , застуди, нежиті , молочниці , геморою , гостриків та інших гельмінтів , атеросклерозу , раку , герпесу , гаймориту , прищів , бородавок , варикозу , грибкових уражень шкіри , простатиту , гіпертонії , ангіни , гастриту та інших неприємних захворювань .

Лікувальні властивості часнику

Часник — це ціла збірка корисних лікувальних речовин. У часнику цілющим ефектом володіє кожна його частинка : паростки , стрілки , головка . З часнику готують чудодійні настоянки і відвари , свіжий сік часнику володіє потужними дезінтоксикаційним і протизапальною властивостями.

Загальновідомо , що препарати , що виготовляються з часнику мають сильну противірусну дію. Можна сміливо стверджувати , що часник — один з кращих оздоровлюючих людський організм рослин.
Чим же зумовлено настільки еффектіность дію часнику ? Вчені виявили , що у складі часнику присутній алліцин , якому притаманні такі корисні властивості : антибактеріальна, противірусна та протиракова дію, він підвищує імунітет, помітно покращує нелегку роботу печінки, нормалізує рівень холестерину і цукру в крові.

Що лікує часник ви тепер знаєте, і знаючи про його лікувальні властивості часто будете вживати його.

Автор: J. G. (Джей Джи) У рубриці: Поради

Додати коментар

Відповісти

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *