Що лікує мед

Мед дуже корисний продукт бджільництва, про його корисні властивості можна говорити дуже довго. Які хвороби лікує мед, знають не всі, але всі його використовують при багатьох хворобах — грипі, ангіні, заміняють ним цукор т.д.

Що лікує мед

1 . Ослаблення імунітету і простудні захворювання (грип , ГРВІ) , захворювання легенів

2 . Захворювання серця , гіпертонічна хвороба
Якщо їсти мед , то покращиться коронарний кровообіг і знизиться артеріальний тиск при гіпертонічному захворюванні

3 . Хвороби порожнини рота , пародонтоз , катаральні гінгівіти , стоматити можна вилікувати за допомогою меду.

4 . Хвороба кишечника і шлунку (гастрит , виразка) , коліт , утруднення дефекації , порушення обміну речовин;

А також за допомогою меду лікують такі хвороби:

 • Анемія (недокрів’я) ;
 • очні хвороби;
 • шкірні захворювання;
 • нервові хвороби , порушення сну
 • опіки, рани , виразки ;
 • ендокринні захворювання;
 • СНІД ;
 • радіація ;
 • онкологічні захворювання.

А так же мед застосовується в косметиці у вигляді масок для сухої , жирної і змішаного типів шкіри, у кремах від зморшок , вугрів і для зміцнення волосся.

При проблемах з носоглоткою мед беруть порціями на кінчику ложки і тримають у роті . При цьому антибактеріальні речовини , які присутні в ньому , всмоктуються в слизову глотки і мигдалин.

При захворюваннях шлунково -кишкового тракту мед краще розводити водою , а при фарингітах , ларингіті і бронхітах корисні інгаляції з медом.

Але мало знати які хвороби лікує мед , потрібно ще знати який мед вибрати , адже залежно від його виду він має різні лікувальні властивості.

Липовий мед (світлий): рекомендують при застудних захворюваннях. Липовий мед має бактерицидні та потогінні властивості, тому допомагає перемогти як високу температуру, так і кашель.

Луговий мед (збірний): благотворно впливає на печінку, серце, органи дихання. Також луговий мед є хорошим антисептиком при зовнішніх шкірних захворюваннях.

Гречаний мед (темний сорт): допомагає підвищити імунітет. Також гречаний мед незамінний при авітамінозах і анеміях. Завдяки високому вмісту заліза гречаний мед швидко відновлює сили та поповнює дефіцит корисних елементів в організмі.

Лісовий мед (темний): рекомендують при підвищеному тиску. За словами експертів, лісовий мед допомагає стабілізувати тиск, особливо незамінний для гіпертоніків. Також лісовий мед допомагає при захворюваннях органів дихання.

Акацієвий мед (світлий): рекомендують при проблемах зі шлунково-кишковим трактом, жовчним міхуром і нирками. Мед з акації має легку жовчогінну та сечогінну властивість, тому експерти часто рекомендують його проти застою жовчі, утворення каменів, піску тощо. Також акацієвий мед допомагає при безсонні й заспокоює при нервових розладах.

Конюшиновий мед (світлий): показаний при дієтичному харчуванні, зокрема якщо є проблеми з травленням. Конюшиновий мед допомагає при печії.

Соняшниковий мед (має насичений жовтий колір): рекомендують при порушенні обмінних процесів в організмі, а також для зміцнення імунітету.

Коли купуйєте мед, памятайте! Світлі сорти меду легше засвоюються та не дають великого навантаження на підшлункову залозу, темний мед вважається більш «важким» для організму, тобто засвоюється довше, зате містить велику кількість мікроелементів і заліза.

Тепер ви знаєте що лікує мед і який вид меду краще купувати для ефективного лікування певних хвороб та підтримки імунітету .

Автор: J. G. (Джей Джи) У рубриці: лікувальні властивості
Коментарі:
 1. 2 года ago
 2. 2 года ago
 3. 2 года ago

Додати коментар

Відповісти

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *