Що лікує уролог

Лікар уролог — це фахівець , який здійснює діагностику , лікування та профілактику захворювань органів сечостатевої системи. Як правило , лікар уролог здійснює лікування захворювань органів сечової системи у жінок і чоловіків , а також сечостатевої системи у чоловіків. А які хвороби лікує уролог у чоловіків , жінок , коли і з якими симптомами потрібно звертатися до уролога.

Коли потрібно звертатися до уролога

При появі таких симптомів , як печіння і біль при сечовипусканні , часті позиви , кров у сечі , нетримання , кольки в попереку або інші неприємні відчуття пацієнту необхідно звернутися до лікаря.

Що лікує уролог

За напрямками урологію поділяють на чоловічу , жіночу , дитячу та гериатрическую ( для літніх пацієнтів).

Чоловіча урологія ( андрологія ) спеціалізується на лікуванні таких захворювань , як чоловіче безпліддя , запалення передміхурової залози ( простатит) , запалення сечового міхура , нирок , сечівника , сечокам’яна хвороба , а також інфекції, що передаються статевим шляхом ( уреаплазмоз , генітальний герпес , мікоплазма , гарднерельоз , хламідіоз та ін.)

Жіноча урологія ( урогінекологія ) займається діагностикою та лікуванням запалень зовнішніх і внутрішніх статевих органів , сечового міхура , нирок , сечівника , сечокам’яної хвороби , а також захворювань , що передаються статевим шляхом ( мікоплазма , генітального герпесу , хламідіозу , уреаплазмоза , гарднереллеза та ін.)

Дитячий уролог- андролог лікує захворювання і вади розвитку сечостатевої системи у дітей.

Тепер ви знаєте що лікує лікує уролог , і з якими симптомами потрібно звертатися саме до уролога.

Автор: J. G. (Джей Джи) У рубриці: Лікарі

Додати коментар

Відповісти

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *