Що лікують коти

Кішка — домашня, ласкава тварина, створює затишок і у великому особняку і маленькій кімнатці . Люди , які люблять цих тварин , стверджують , що вони випромінюють спокій , приносять удачу , щастя, багатство , людина стає добрішою і терпимішою. Вони вміють лікувати , рятувати від самотності, бути відданим і вірним . Багато хто задається питанням , які хвороби лікують кішки і як вони це роблять.

Що лікують коти

Багаторічні спостереження за кішкою припускаю такий факт, що різні породи мають свою область в цілительстві. Наприклад:

Довгошерсті кішки ( персидська, ангорська , сибірська , регдолли , бірманські та ін) — невропатологи , допомагають при безсонні , роздратуванні і депресії.

Короткошерсті з плюшевою шерстю ( екзотичні , британські , шотландські , російські блакитні та ін) — « спеціалізуються» по серцево-судинних захворюванях

Кішки короткошерстих і безшерстих порід ( сіамські , орієнтальні , сфінкси та ін ) лікують хвороби печінки , нирок , гастрит , коліт .

Кішки різні хвороби лікують по різному. Знайшовши хворе місце , одні лягають на нього, намагаючись зігріти. Інші, випустивши свої кігтики, як голки голкотерапевта, починають своєрідний масаж. Як правило, лікувальний ефект настає при муркотітінні, яке заспокоює і розслаблює. У ці моменти не бажано відштовхувати кішку, а краще розслабитись і заспокоїться. Вона непомітно для вас погасить « бурю» вашого організму.

За темою цілительських здібностей кішок проведені дослідження, які потрясли вчених. Було встановлено , що якщо протягом декількох хвилин гладити кішку , у людини нормалізується кров’яний тиск , скорочується ризик повторного інсульту та інфаркту . Стан пацієнтів після експериментів був схожий з самопочуттям після сеансу медитації і релаксації. Наша шкіра безпосередньо пов’язана через нервові рецептори з головним мозком .

Гладячи кішку, ми передаємо через шкіру пальців рук сигнали в мозок. У нас з’являється почуття розслаблення і спокою. Коли кішка або собака лащиться і господар погладжує її шерсть — це не що інше , як електростатична дія слабким струмом . Вся фізіотерапія сьогоднішнього дня побудована на впливі слабким струмом. Так що кішка — це , по суті , домашній фізіотерапевтичний прилад . І традиційна східна медицина якраз і будується на зв’язку нервової системи з окремими ділянками тіла і шкіри. А нервовій системі підпорядковано в нашому організмі все. І через неї можна опосередковано впливати і на внутрішні органи. А це вже є справжнісінька рефлексотерапія .

Хотілося б відзначити, що, насильно утримуючи кішку поруч із собою лікувального ефекту не отримати . Між власником і кішкою повинен бути тісний контакт довіри . А якщо при цьому кішка ще замурчить і покаже , що їй з вами бути подобається , ефект зростає в кілька разів.

Котяче муркотіння не обов’язково виражає емоції кішки. Воно допомагає їй займатися самолікуванням: загоювати рани і зміцнювати кістки. До цього висновку прийшли вчені Північної Кароліни , які досліджували котячі звуки. Звуковий діапазон кішки від 27 до 44 Гц. Вчені припустили , що муркотіння схоже з лікуванням ультразвуком. З’ясувалося, що вплив звуків в цьому діапазоні збільшує загоєння ран , зростання і зміцнення кісток. Якщо ви спостерігали за кішкою , то згадайте як після падіння , поранення і під час пологів вони мурличе. Є думка , що при цьому вони знеболюють і лікують себе . Відомо , що поранені коти мурличуть, зализуючи рани , і , може бути , тому виживають навіть після падіння з високих будівель. Журнал Медичної Асоціації Американських Ветеринарів наводить дані , згідно з якими з 132 котів , що впали з середньої висоти шостого поверху загинуло тільки 14 . А один навіть вижив після падіння з 45 -го поверху. Вчені бачать в цьому те , що можна використовувати муркотіння при лікуванні остеопорозу , особливо у літніх людей , тому що фізичні вправи їм не під силу.

Професор Клінт Рубін виявив , що вплив звуків в діапазоні 20-50 герц покращує зростання і зміцнює кістки на 20 відсотків. Наприклад , курчата , що поміщаються на вібруючу підставку на 20 хвилин в день ростуть швидше і кістки у них набагато міцніше своїх звичайних побратимів .

Однак на цьому таланти кішок не закінчуються. Було встановлено , що спілкування з кішкою робить благотворний вплив на хворих після важких травм , які страждають психічними розладами , серцево -судинними захворюваннями та інсультами. Віднедавна на Заході кішок стали використовувати для зняття напруги і лікування від залежності наркотиків і алкоголю. Багаторічні спостереження лікарів показали , що біовплив кішок сильніше , ніж котів. Кішки «краще» лікують захворювання нервової системи , внутрішніх органів. Коти прекрасні цілителі остеохондрозу , радикуліту , артрозу .

У Берлінському інституті геронтології групою із семи вчених було проведено дослідження впливу кішок на тривалість життя їхніх власників . Висновки , отримані в результаті цього проведеного протягом п’яти років дослідження більш 3000 власників кішок показали , що люди , у яких протягом усього життя була кішка , живуть у середньому на 10 , 3 роки довше , ніж люди в яких коти не жили. У власників тварин показники кров’яного тиску краще , ніж в іншої половини людства. І, що зовсім дивно , — нижче вміст холестерину в крові — одного з факторів ризику інфаркту. На думку геронтологів , кішки — справжній еліксир молодості для їх власників.

При цьому ніколи не забувайте про те , що сприятливий вплив на ваш організм може надавати тільки доброзичливо налаштована , здорова кішка.

Тепер ви знаєте які хвороби лікують кішки , і зможете прислухатися до своїх домашніх улюбленців і не зганяти їх з себе, коли вони лягають на вас.

Автор: J. G. (Джей Джи) У рубриці: Цікаві факти про тварин

Додати коментар

Відповісти

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *