Що означає троянда

Що означають троянди? Вам мабуть цікаво що означає букет подарованих троянд, в залежності від кольору, кількості, бутона.

Що означає троянда

Говорячи про основи і принципі мови троянд, слід зазначити, що найважливішим принципом його формування є кількість троянд в букеті, форма, колір і тип бутонів троянд.
Ще з давніх часів одна подана в дар троянда означала визнання в любові і вираження почуттів.
Рози досить давно придбали символічний відтінок. Ще до епохи вікторіанства кількість троянд в букеті вибиралося , виходячи з релігійних традицій. І сьогодні популярні букети з трьох, сем , дванадцяти троянд. Саме ці числа вважалися нашими предками найчистішими та відповідними всіма християнськими традиціями . Дванадцять троянд, як у ті часи, так і зараз символізують міцну любов на все життя.
Троянди дарують в радості і в горі, в розпачі і хвилини слави … Ми висловлюємо за допомогою троянд горе і радість, віддаємо данину і вітаємо новонароджених.

Що означають білі троянди

Білі троянди — в усі часи були символом чистоти і невинності. Підносячи в дар білосніжні бутони троянд , дарувальник ніби хоче сказати : «Ви небесні і чисті» , «Я захоплююся вашою неземною і первозданною красою , Ви так само досконалі, як і ці білі троянди».
Найчастіше саме білі троянди дарують на честь щирої любові. Білі троянди досконала протилежність червоних, які дарують , висловлюючи свою пристрасть і божевільні спекотні почуття.
Біла троянда є символом вічного кохання, більш чистого, сильного і міцного, ніж всі земні почуття , у тому числі і пристрасть. Ось чому букет з білих троянд дарують на весілля.

Що означають червоні троянди

Червоні троянди — завжди були і будуть постійним символом любові. Отримуючи в дар букет з троянд будь-якого кольору, ви розумієте, що дарує таким чином висловлює вам в різного ступеня свою любов, прихильність або вдячність. Однак червоний колір бутона троянди є найпопулярнішим. Це і послужило причиною справедливому назвою червоної троянди королевою троянд.
Багато хто знає, що саме червоні рожеві бутони, що виділяють дивовижний аромат, висловлюють глибоку любов і неможливість існування окремо від коханої половинки. Символ червоної троянди — це палаюча бажанням пристрасть і шалені бажання. Крім того, червоні троянди в усі часи дарували на знак поваги і захоплення об’єктом, якому призначені ці квіти.
Поєднані в одному букеті білі і червоні троянди символізують гармонійну любов і єдність , як душі , так і тілесних насолод двох закоханих. Причому , якщо ви виберете троянди , білі пелюстки яких обрамлятиме червона окантовка , сенс такий букет буде нести аналогічний . У кожному разі поєднання білих і червоних барв у букеті троянд символізує лояльність і одностайність , немов признався адресату — Ви і я — одне ціле.

Що означають бордові троянди

Рози бордові — як і червоні означають палке почуття закоханості , шалену пристрасть і захоплення. Букет з бордових троянд немов намагається зізнатися своєму одержувачу : «Ви настільки красиві , що не усвідомлюєте це» .
Якщо більш детально розглядати символічне значення бордових троянд , можна сказати , що ці квіти висловлюють чарівність володарем букета і закоханість з першого погляду. Бордові троянди теж мають різні відтінки кольору , що означають різні варіанти символічного значення. Бордові пелюстки троянд з фіолетовими або лавандовими відтінками говорять про зачарування і магнетизм , проте абсолютно не означають міцне і міцне почуття .
Примітно , але саме цей колір бутонів троянд вважають традиційним подарунком і найпопулярнішим засобом для вираження почуттів у День Святого Валентина.

Що означають рожеві троянди

Рожеві троянди — є символом елегантності та вишуканості. Рожевий колір відрізняється найбагатшою гамою відтінків, поєднання яких використовують для складання складних, багатообіцяючих і часто красномовних послань.
Висловити подяку можна, піднісши в дар троянди яскраво- рожевого або вишневого кольору. Водночас висловити почуття симпатії можна , подарувавши ніжно-рожеві квіти нераскрившіхся троянд.
Рожевий колір бутонів троянд і букетів з цих прекрасних і благородних квітів висловлює подяку і гордість , симпатію і солодкі думки , ніжні емоції і почуття захоплення . Рожеві троянди часто символізують новий початок відносин , якийсь натяк на те почуття, яке , можливо в недалекому майбутньому , розгориться у всю силу і вразить двох закоханих в саме серце.

Що означають жовті троянди

Рози жовті у складі букета або повністю букет з жовтих троянд означають , що ваш обранець піклується про вас. У всі часи жовтий колір означав активне і волелюбне початок. Тому букет з жовтих троянд — частий гість різних урочистостей в якості вираження поздоровлень винуватцю свята.
Жовті троянди — це спосіб підкреслити гордість за досягнуте і відкрите , і відзначити разом з адресатом ця подію.

Побачивши жовтий букет свіжих троянд у руках своєї половинки , з якою ви нещодавно посварилися , знайте , це означає лише одне: «Давай залишимо все позаду і почнемо нову сторінку наших відносин».
Чомусь більш поширеним в народі значенням жовтих троянд вважається розлука . Однак таке значення абсолютно не відповідає справжньому символу жовтих троянд. Зовсім навпаки , жовті троянди — це символ дружби і визнання , схиляння і захоплення , а також поваги . Коли жовті троянди дарують давно одружені люди , вони означають розміреність і солодкість сімейних відносин , але в деяких ситуаціях ці квіти можуть символізувати і невірність.

Що означають помаранчеві троянди

Помаранчеві троянди — у мові квітів висловлюють самі кращі побажання, гарячі почуття і ентузіазм. Якщо вами опанувало п’янке почуття любові , розповісти про це вашої коханої допоможуть помаранчеві троянди.
Помаранчевий колір троянд здатний передати не тільки чарівність , але і гордість об’єктом ваших почуттів.

Що означають персикові троянди

Рози персикові — це прояв скромності. Їх часто підносять на честь вдалого завершення справ . За допомогою персикових троянд можна висловити тепле ставлення , почуття радості при зустрічі і подяку .
Ці природні квіти служать кращою прикрасою святкового столу , накритого з приводу.

Що означають зелені троянди

Зелені троянди , які не так давно стали гостями флористів , означають достаток і щедрість. Саме незвичайні зелені бутони троянд є символом плодючості .
Ці квіти гідно оцінять процвітаючі та успішні особистості . Як кажуть психологи , зелений колір — це баланс і стабільність.
Висловити любов за допомогою зелених троянд не можна , але вони здатні розповісти про ревнощі .

Що означають сині троянди

Сині троянди ( блакитні ) — це символ таємничості. Таку незвичайну забарвлення придбали рожеві пелюстки за допомогою селекції та штучного виведення сортів .
Вони неординарні і загадкові, тому блакитні троянди дарують людям, таким же загадковим і недоступним.
Однак блакитний колір бутонів троянд має різні відтінки. Так , наприклад , бузкові відтінки пелюсток можуть виражати чарівність , захоплення і перше кохання.

Що означають чайні троянди

Чайні троянди є традиційним символом розставання. Їх символічне «Я ніколи не забуду Вас » нагадує дарувальнику та адресату про теплі і запам’ятовуються моментах зустрічей.

Всі світлі троянди можуть без особливого підтексту дарувати один одному друзі , адже вони є символом дружби.

Однак не тільки колір бутонів троянд здатний висловити почуття і передати слова . Тут примітна і форма самої квітки . Наприклад , нерозкриті бутони троянд, які є частиною букета , говорять про перші невинні почутті закоханості.
Отже Червоні й рожеві бутони троянд підкреслюють захоплення красою і молодістю , а білі пелюстки троянд немов натякають на молодість і неможливість виникнення любові і прихильності. Якщо ви хочете вперше зізнатися в любові , кращим варіантом для вас буде букет з світло -зелених троянд. Якщо в дар підносять букет з розкритою троянди і двох бутонів , це означає якусь таємницю і загадку.
Дві прекрасні квітки, які з’єднані нерозривно в одну, є запрошенням на побачення, або можуть означати очікування шлюбу .
Якщо надіти вінок з троянд , що в давні часи завжди робила наречена на весіллі, це стане символом цнотливості і чистоти.
Колір і форма бутонів троянд не єдині способи передати свої думки і почуття. Також, наприклад, зелене листя троянд символізують надію і оптимізм.
Число троянд у букеті теж може повідати багато про що. Одна троянда означає скромність , єдина троянда червоного кольору , подарована коханої, з давніх часів означає визнання в любові. А якщо ви бажаєте запросити прекрасне створіння на побачення, подаруйте їй червону троянду в поєднанні з двома жовтими трояндами.

Автор: J. G. (Джей Джи) У рубриці: Поради

Додати коментар

Відповісти

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *