Що потрібно робити, щоб зберегти повітря чистим?

Що потрібно робити, щоб зберегти повітря чистим Ви дізнаєтесь з цієї статті.

Що потрібно робити, щоб зберегти повітря чистим?

Повітря належить до неживої природи. Повітрям ми дихаємо і робимо це безперервно. Відомо, що без їжі людина може прожити кілька тижнів. Без води проживе кілька днів, а без повітря — лише кілька хвилин. Повітрям дихають не тільки люди, а й тварини, рослини, деякі бактерії.

Для того, щоб зберегти чистоту повітря потрібно врахувати декілька моментів:

  1. Велику роль у збереження повітря чистим грають рослини. Ліси – це легені планети, вони головне джерело кисню. Необхідно захищати їх від безконтрольної вирубки та знищення. Зараз в небезпеці чисельність тропічних лісів. Збереження чистоти повітря для нашого і майбутнього поколінь є не тільки завданням всього людства в цілому, а й кожної людини окремо.
  2. Зменшення об’ємів та очистка викидів.
  3. Удосконалення технологій виробництва та автотранспорту. Створено автомобілі, які працюють на газі, електроенергії, на сонячних батареях.
  4. Раціональне використання палива і створення очисних споруд.

Що таке повітря?

Повітря – це природна суміш газів, з яких складається атмосфера, тобто повітряна оболонка планети. Спочатку це слово виникло для опису повітря планети Земля, ще в ті часи, коли інші планети мало цікавили людство і тому нині воно все ще використовується саме в такому значенні.

Сподіваємося, що з цієї статті Ви дізналися що потрібно робити щоб зберегти повітря чистим.

Автор: J. G. (Джей Джи) У рубриці: Природознавство

Додати коментар

Відповісти

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *