Що таке цілеспрямованість?

Що значить бути цілеспрямованим Ви дізнаєтеся з цієї статті. Цілеспрямованість важлива кожній людині, адже наполегливість і цілеспрямованість — ключ до успіху.

Що таке цілеспрямованість?

Цілеспрямованість — це значить стати ближче до мети, до своєї мрії.

Цілеспрямованість — це таке людська якість, яка не дозволяє нам збитися з наміченого шляху, не дивлячись на всі удари долі, перешкоди, складності, підступи недоброзичливців, перешкоди, витівки конкурентів.

Що потрібно зрозуміти для себе, щоб бути цілеспрямованим?

1.Для початку, потрібно поставити цілі. Під цим поняттям варто розуміти не абстрактні поняття — наприклад, хочу бути знаменитим, щасливим, успішним, багатим, а цілком вимірні і конкретні цілі. Це потрібно для того, щоб в самому кінці шляху можна було визначити і проаналізувати пройдений результат. Наприклад — мету «заробити 100 доларів за жовтень на розробці дизайну одягу» значно простіше визначити і проаналізувати, була, досягнута вона чи ні, ніж така мета як «хочу мішок грошей».

2.Після того як була поставлена конкретна мета, потрібно задати самому собі питання: «Чи потрібно воно мені? І навіщо? Чи готовий я витратити свої сили і час на все це? ». Що необхідно зробити для того, щоб не втратити час і сили даремно? Часто людина ставить перед собою непотрібні і важкодоступні цілі. Необдумані. Результат завжди один і той же — приходить повне розчарування в собі або своїй діяльності. Постійними супутниками такої людини стають депресія і поганий настрій. Вони супроводжують людину протягом наступних днів, а в деяких випадках і тижнем, місяців.

3.Якщо на всі ці запитання були отримані позитивні відповіді, то складається план майбутніх дій. Він повинен і буде коригуватися протягом відведеного часу, але початкові етапи необхідно позначити на самому початку. Не потрібно заглиблюватися в «стратегічні покрокові інструкції» всіх своїх дій. Необхідно тільки позначити основні пункти та тези. Все інше буде складено в процесі руху до мети.

Прикладом цілеспрямованих людей з життя можуть служити олімпійські чемпіони, які до своєї мети-медалі йшли довго шляхом старанних тренувань, падінь і злетів. Вони є прикладом того, що не можна упускати руки ні за яких обставин.

Приклад цілеспрямованості в літературі: У літературі також цілеспрямований герой більше подобаються читачеві. Сам Одіссей чого вартий — він цілих 20 років добирався до своєї батьківщини, кінцевої мети подорожі. І все — таки дістався.

Приклади цілеспрямованості в житті: цілеспрямованою людиною можна назвати Білла Гейтса, який придумав і розробив марку Apple. Він зумів вибитися з бідності і показати тим людям, які не вірили в нього, що все в твоїх руках. Навіть зради близьких людей, крадіжки особистих ідей не повинні бути причиною відмови від своїх цілей.

Сподіваємося, що з цієї статті Ви дізналися що значить бути цілеспрямованим і чому дана риса має таке значення для людини.

Додати коментар

Відповісти

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *