Що відкрив Марко Поло?

Що зробив Марко Поло (1254-1344) і чому став відомий італійський мандрівник Ви дізнаєтеся з цієї статті.

Що відкрив Марко Поло в Євразії?

В першу чергу, венеціанський купець відомий тим, що для європейців відкрив загадкову Східну Азію.

В якому році Марко Поло відкрив Східну Азію? Це був період 1271 — 1295 років, більше 15 з них венеціанець провів при дворі хана Хубілая в Монголії, служачи йому і виконуючи його таємні доручення.

Завдяки подорожам Марко Поло, європейці відкрили для себе країну Китай, казково багату Японію, острови Суматру і Яву, багатющий Цейлон і острів Мадагаскар. Венеціанський купець відкрив для Європи паперові гроші, сагову пальму, кам’яне вугілля і прянощі, які в ті часи цінувалися на вагу золота.

Також Марко Поло був першим, хто довів, що земля кругла, і першим мореплавцем, пропливши навколо неї.

Результатом тривалих подорожей і відкриттів стала «Книга про різноманітність світу». Вона довгий час служила важливим джерелом по етнографії, географії, історії Ірану, Монголії, Китаю, Індії, Індонезії. Примітно, що Христофор Колумб в свої подорожі в якості путівника брав саме цю книгу.

Хто такий Марко Поло?

Майбутній мандрівник походив із родини венеціанського купця. Він був першим європейцем, який в кінці ХІІІ століття здійснив тривалу подорож океаном на схід, пробув довгий час при дворі великого хана в Китаї і Монголії, відвідав Японію, Південно-Східну Азію і Персію. Спогади про подорожі були опубліковані під назвою «Книги про різноманітність світу».

Сподіваємося, що з цієї статті Ви дізналися, що відкрив Марко Поло.

Автор: J. G. (Джей Джи) У рубриці: Цікаві факти про відомих людей

Додати коментар

Відповісти

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *