Шиллер «Рукавичка» скорочено

Шиллер «Рукавичка» скорчено читати на українській мові Ви можете за 5 хвилин.

Шиллер «Рукавичка» скорочено 

Балада розповідає історію молодого і відважного лицаря у Франції. Цей період ознаменувався жорстокими іграми та розвагами в суспільстві. Диких звірів випускали на арену, щоб просто повеселити натовп.
Прекрасна, але зухвала дама Кунігунда, вирішила продемонструвати свою велич і довести оточуючим любов і вірність молодого юнака Делоржа. Вона випустила до небезпечних звірів свою рукавичку і зажадала від сміливого лицаря її повернути.

На очах короля і аплодуючого натовпу людей Делорж відправився виконувати прохання коханої. Внутрішня сила хлопця мала чільний характер, який відчули навіть люті звірі. Делорж без зусиль дістав рукавичку, а тварини навіть не спробували напасти на нього. Велично лицар піднявся на балкон до своєї дами, але отримати свою нагороду — поцілунок дівчини, Делорж відмовився. Ображений хлопець кинув рукавичку в обличчя коханої, байдуже подивившись в її радісні очі.

Заради любові хлопець пішов би на будь-який вчинок, але дама вразила його своїм холодним відношенням, ризикуючи життям коханого. Не можна справжню любов прирівнювати до ігор. Важливіше бути щасливим і здоровим, ніж домогтися розташування після смерті. Проте, герой проявив сміливість, хоробрість і відвагу, і викликав захоплення серед присутніх людей.

Ціна людського життя за часів середньовіччя ознаменувалася ризиком життя заради свого короля, церкви і улюбленої Дами. Люди гинули, і їхнє життя мало хто цінував. Але автор показує в рядках твору справжню силу любові. Як можна, полюбивши когось, відправити його вірну смерть?

Холоднокровність неприпустима серед друзів і близьких. Потрібно завжди думати про наслідки і розуміти якої шкоди можна завдати навколишнім. Дівчина виявила себе з аморальною точки зору, і герой усвідомив, що це неосвічений і жорстокий вчинок з її боку, яка проявився у вигляді безглуздого жарту.

Автор: J. G. (Джей Джи) У рубриці: світова література

Додати коментар

Відповісти

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *