Скільки живуть мухи

Мухи —  з цими комахами ми часто зустрічаємося в житті, але більшість і гадки не має про те, скільки живуть мухи.

Скільки живуть мухи

Середня тривалість життя мухи — 3 тижні. Скільки проживе муха залежать від температури навколишнього середовища. Оптимальною температурою для них є кімнатна: 20-23 градуси. При такій температурі, муха може прожити до двох місяців.

Але більшість мух не доживають і до 10-денного віку і стають кормом для хижаків.

Такий короткий термін компенсується потворно-високою репродуктивною здатністю. Одна муха за своє коротке життя відкладає до двох тисяч личинок. Личинка мухи розвивається 25 днів, після чого перетворюється на лялечку. Через три дні з лялечки народжується муха, яка через 36 годин після народження вже здатна розмножуватися. Таким чином, за рік змінюється до двадцяти поколінь мух.

Термін життя мухи продовжується, якщо вона впадає в сплячку на зиму. Тоді муха може перезимувати в стані анабіозу, а з настанням тепла відігрітися і ожити.

Що їдять мухи?

Основна їжа мух: тухле м’ясо, гнилі фрукти, екскременти.

Цікаві факти про мух

  • Кімнатна муха є несприйнятливою до деяких пестицидів. Хімікати вбивають тільки слабкіших комах, інші ж набувають до них імунітету, який вони потім передають своєму потомству.
  • Деякі мухи з настанням зими гинуть, інші ж зимують, сховавшись в затишних місцях, а з настанням весни прокидаються і приступають до розмноження. У теплому приміщенні кімнатні мухи живуть і розмножуються протягом всього року.
  • Кожна муха на своєму тілі несе більше ніж 6 мільйонів мікроорганізмів. У її кишечнику їх у 4 рази більше.

Тепер ви знаєте скільки часу живе муха, шо вона їсть, та деякі цікаві факти про мух.

Автор: J. G. (Джей Джи) У рубриці: Цікаві факти про тварин
Коментарі:
  1. 10 месяцев ago

Додати коментар

Відповісти

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *