Справжнє ім’я Стендаля

Всі ми знаємо роман Стендаля «Червоне і чорне» , а хто з вас пам’ятає справжнє ім’я і прізвище Стендаля?

Справжнє ім’я Стендаля

Справжнє ім’я Стендаля — Анрі Марі Бейль

Стендаль народився 23 січня 1783 в Греноблі в сім’ї адвоката Шерюбена Бейля .

Цікаві факти про Стендаля

Марі- Анрі Бейль — французький письменник, один з основоположників психологічного роману. У пресі виступав під різними псевдонімами , найбільш важливі твори опублікував під ім’ям Стендаль. За життя був відомий не стільки як белетрист, скільки як автор книг про визначні пам’ятки Італії.

У 1800 брав участь в італійському поході Наполеона I , В 1806 повернувся в армію в якості інтенданта наполеонівських військ. Перебуваючи на службі в цій якості до 1814 , побував у багатьох країнах Європи, був свідком Бородінського бою і втечі французів з Росії. У 1814 виїхав до Італії, де подружився з Джорджем Байроном .

У молодості Стендаль заразився сифілісом. Лікувати його в той час не вміли. У своєму щоденнику він писав , що приймає для лікування препарати ртуті та йодид калію. Хвороба прогресувала. Останні роки письменник перебував у дуже важкому стані. Сам він у щоденнику писав, що моментами настільки слабкий, що ледве тримає перо , а тому змушений диктувати тексти . Але , незважаючи ні на що , Стендаль працював до самого кінця.

Помер у 59 років, смерть, найвірогідніше, настала від розриву аневризми аорти. Похований на кладовищі Монмартр .

У заповіті письменник просив написати на могильній плиті ( виконали на італійському ) : Арриго Бейль. Младенец. Писал. Любил. Жил.

Тепер ви знаєте справжнє ім’я Стендаля, і зможете поцікавитися його докладною біографією та творами.

Автор: J. G. (Джей Джи) У рубриці: Цікаві факти про відомих людей
Коментарі:
  1. 3 года ago

Додати коментар

Відповісти

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *