«Таємничий сад» скорочено

«Таємничий сад» — роман англо-американської письменниці Френсіс Елізи Бернетт.

«Таємничий сад» скорочено читати

Ця історія починається в кінці XIX і початку XX століть. Мері Леннокс приїжджає з Індії в Йоркшир (в ті часи Індія була все ще в складі Британської імперії, і багато людей з Британії жили і працювали в Індії). Коли Мері переїжджає, вона не знає, як по-доброму і ввічливо відноситися до людей.

Її батьки померли, коли Мері було всього дев’ять років, але за життя вони не приділяли достатньо часу дитині. Тому Мері росла озлобленою і самотньою, вона не знала, як заводити друзів. Коли вона опиняється в маєтку Міссельтуейт у свого дядька (доктор Арчибалд Крейвен), вона знайомиться зі служницею Мартою і її братом Диконом. Вони були бідними, але жили щасливо, любили один одного.

Мері зустрічає і Коліна Крейвена, сина дядька, який також як і Мері був нелюбим. Колін був прикутий до ліжка через свою «хворобу». Одного ранку Мері знаходить в маєтку занедбаний сад. Вона і її друзі починають доглядати за цим садом, і в міру того, як сад починає розквітати і по-весняному пахнути, діти теж «розцвітають» і «оживають». У той же час характер Мері змінюється, вона змінює своє ставлення до людей, заводить друзів, і вони також бачать її зовсім з іншого боку.

Автор: J. G. (Джей Джи) У рубриці: світова література

Додати коментар

Відповісти

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *