Цікаві факти про Беніто Муссоліні

Чи знаєте ви щось цікаве про Беніто Муссоліні? Цікава інформація про Беніто Муссоліні для дітей і дорослих зібрана в цій статті.

Цікаві факти про Беніто Муссоліні

29 липня 130 років тому народився основоположник італійського фашизму, диктатор Беніто Муссоліні.

Через конфлікт між батьками щодо релігії, Муссоліні, на відміну від більшості італійців, так і не був хрещений, але це не завадило йому вирішити римське питання і налагодити відношення між церквою і урядом.

В 4 роки юний Беніто навчився читати, а вже в 5 грав на скрипці.

Ще в роки навчання Муссоліні пристрастився до публічних виступів, полюбив оплески і увагу натовпу. Він пробував себе в ролі оратора вже з 18 років, виступаючи перед невеликими аудиторіями.

У 1903 році Муссоліні за запитом Італії був заарештований швейцарською поліцією за ухилення від призову, але вже в листопаді 1904 року, після погашення судимості в результаті амністії з нагоди дня народження принца Умберто, він був депортований до Італії і згодом добровольцем записався в італійську армію.

Муссоліні рідко мився. Його скособочений комір був майже завжди брудним, шнурки на черевиках часто бовталися, волосся було довгими і нечесаними. Він був нервовим, легко збудливим, жалюгідним, схильним до богохульства , мстивим,погано одягненим ледарем, ненавидів фізичну працю і уявив себе інтелектуалом. Він постійно скаржився на здоров’я, вихваляючись одночасно своєю силою. dovidka.biz.ua

У віці 22 років він регулярно напивався, і часто після того, як його товариші по чарці лягали спати, продовжував бовтатися поодинці по темних вулицях міста, викрикуючи щось, декламуючи вірші Кардуччі або виступаючи з промовою на площі перед фонтаном.

Благословення батьків дружини на перший шлюб отримав цікавим способом, після 3 невдалих прохань він дістав пістолет і сказав «4 кулі. 3 для вас. 1 для мене». Батьки дали свою згоду в той же час.

Один раз снаряд потрапив в окоп, де сиділи 7 італійських солдатів. Вижив один єдиний — Беніто Муссоліні. В той момент він був на фронті півтора місяці, решту часу він пролежав у лікарні, так що легенди про його фронтовий героїзм є міфом.

Не дивлячись на родинні ідеології з Німеччиною на чолі з Гітлером, Муссоліні готувався до війни проти Германії, а союзниками повинні були стати Франція і Англія, пізніше все сталося навпаки.

Якщо постановка в театрі починалася не вчасно, він знімав черевик, погрожуючи жбурнути його на сцену.

Особисте життя Муссоліні

Перший раз Муссоліні одружився на Іде Дальзер у Тренто в 1914 році. Через рік у пари з’явився син Беніто Альбіно Муссоліні.
У грудні 1915 року Муссоліні одружився на Ракеле Гуіді, його коханки з 1910 року, після приходу до влади вся інформація про перший шлюб замовчувалася, а дружина і син піддалися репресіям. Від Ракеле у Муссоліні було дві дочки, Едда і Анна-Марія, і троє синів Вітторіо, Бруно, і Романо. У Муссоліні було багато коханок, серед яких Маргарита Царфаті і його останній компаньйон, Клара Петаччі. Крім того, у Муссоліні були незліченні короткі сексуальні контакти з жінками, як повідомляє його біограф Ніколас Фаррелл. Третій син, Бруно, загинув в авіаційній катастрофі під час польоту на бомбардувальнику P108 на випробувальній місії, 7 серпня 1941 року.

Цікавинки про Муссоліні, цікаві відомості про Муссоліні ви можете додавати через форму коментарів.

Автор: J. G. (Джей Джи) У рубриці: Цікаві факти про відомих людей

Додати коментар

Відповісти

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *