Цікаві факти про бренди

Чи знаєте ви щось цікаве про бренди? Цікава інформація про бренди для дітей і дорослих зібрана в цій статті.

Цікаві факти про бренди

1. Букви в шоколаді «M & M’с» — походять від його винахідників «Марса і Мюррея».

2. Coca-Cola запустила свій третій бренд «Спрайт» у 1961 році.

3. Хілтон (Hilton) — є першою міжнародною мережею готелів у світі.

4. Бренд Нокіа — названий на честь фінського міста Нокіа.

5. Порше не тільки випускає спортивні автомобілі, а й трактори.

6. Ісландія споживає більше Кока-Коли, ніж будь-яка інша країна в світі.

7. MasterCard спочатку називався Майстер ХАРГ.

8. Diet Кока-Колу почали випускати в 1982 році.

9. Першим продуктом який мав штрих -код — була жувальна гумка Вріглі.

10. Фанта — третій найбільш продаваний безалкогольний напій у світі.

боінг цікаві факти11. Літак «Боїнг 747» вміщує 216,847 літрів палива.

12. Apple — Яблуко — було улюбленим фруктом засновника компанії Стіва Джобса. Протягом трьох місяців Стів Джобс намагався знайти відповідну назву для своєї компанії і після марних пошуків він поставив своїх компаньйонів перед фактом: «Я назву компанію Яблуко (Apple), якщо до п’ятої години сьогодні ви не запропонуєте кращого».
Судячи з усього партнери Стіва Джобса із завданням не впоралися.
А ось назва комп’ютерів від Apple -Macintosh — це назва сорту яблук — Apples Macintosh, які в той час були дуже поширені в США.

13. Yahoo — це слово придумав Джонатан Свіфт і застосував у його книзі «Подорожі Гуллівера». У книзі так названі огидливі по зовнішності і поведінці істоти. Засновникам Yahoo! Джеррі Янгу і Девіду Файло придивилося це слово, тому вони себе асоціювали з яхусамі — персонажами цієї книги.

14. Xerox — Винахідник копіювального апарату Честор Карлсон назвав своє дітище так, для того щоб підкреслити саму характерну особливість свого апарату, а саме сухе копіювання — Грецький корінь «xer» означає «сухий».

команія HP  цікаві факти15. Hewlett-Packard — Творці компанії Hewlett-Packard, Білл Хьюлетт і Дейв Паккард, для того, що б довго не смітити чиє ім’я буде першим в назві їх компанії вирішили кинути монетку.

16. Canon — спочатку фірма, яка була заснована в 1933 році, називалася Kwanon — ім’я буддійської богині милосердя. Але пізніше ім’я було змінено на Canon, щоб не діяти на нерви релігійним масам

17 . Mercedes — У 1897 році перегонник автомобілів Еміль Йеллінек домовився переганяти автомобілі «Даймлер» з Ніцци до Німеччини, але швидкість автомобілів «Даймлер» була занадто низькою (не більше 24 км на годину), що робило перегін цих машин достатньо клопітливим і тривалим процесом. Еміль Йеллінек не захотів миритися з цим фактом і він тоді вирішив модернізувати двигун для «Даймлера» і зробити його більш потужним. Одержаний мотор мотор Еміль назвав на честь своєї дочки Мерседес.

18. Volvo — Назва «Volvo» з’явилося навесні 1927 року, після того як власник компанії Гілмер Йоханссон вперше покатався на першому «Вольво» по фабричному двору і висловив всі свої емоції одним словом — «Я качусь». Що латинською звучить як — Volvo

19. Daewoo — Засновник Daewoo, Кім Ву Чонг, зайвою скромністю не страждав і назвав своє підприємство — «Великий Всесвіт». Так Daewoo перекладається з корейського.

20. «Volkswagen» — перекладається з німецької як «народний автомобіль».

«SEAT» в перекладі з іспанської — іспанське автомобільне товариство.

«FIAT» в перекладі з латинської мови-«Хай буде так».

«Hyndai» перекладається з корейського — Сучасність.

Suzuki — ім’я засновника -Michio Suzuki

Honda — ім’я засновника — Soichiro Honda.

Mitsubishi — означає в перекладі «Три діаманти».

21. Adidas — Компанія Adidas названа так на честь одного з її засновників — Аді Даслера. Таке не зовсім серйозне і навіть можна сказати дівчаче ім’я — Аді — ну ні як не підходило досить солідному панові Даслеру, але своє повне ім’я він зовсім не любив. Його звали Адольф.

22. Nike. Джеффу Джонсону, одному із службовців взуттєвого підприємства, яке в той час ще не мало навіть назви, якось приснилася грецька богиня перемоги Ніка. Тоді він і вирішив запропонувати це ім’я засновнику концерну Філу Найту, який у свою чергу спочатку хотів назвати свою компанію Dimension (Вимірювання). А емблему Nike намалювала за 35 доларів студентка — початківець дизайнер, чиє ім’я так і залишилося не відомим.

Цікавинки про бренди, цікаві відомості про бренди ви можете додавати через форму коментарів.

Додати коментар

Відповісти

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *