Цікаві факти про гримучу змію

Чи знаєте ви щось цікаве про гримучу змію? Цікава інформація про гримучу змію для дітей і дорослих зібрана в цій статті.

Цікаві факти про гримучу змію

Гримучі змії (або гремучники) отруйні. Вони виробляють дуже сильну отруту, яка руйнує клітини крові і судин. Яд використовується для полювання і захисту від хижаків. Укус гримучої змії смертельний для людини.

Деякі змії мають імунітет до отрути гримучих змій. Королівська змія харчується отруйними зміями, включаючи і гримучу змію.

Їх назва походить від брязкальця, яке розташоване на кінці хвоста, цим самим вона попереджає ворогів про небезпеку (єдиний вид у кого немає брязкальця це — каталінскій гремучник).

Максимальна довжина гримучої змії досягає — 2,4 м.

Гримучі змії відрізняються від інші змій наявністю двох термочутливих (інфрачервоних ) ямок, які розташовані в проміжку між очима і ніздрями (через ці ямки їх називають і ямкоголовими, тим більше гремучники відносяться до підродини «ямкоголові»). За допомогою цих ямок гремучники визначають свою жертву (навіть у темряві ) по температурі тіла (жертви змій мають підвищену температуру).

Гримучі змії мешкають в Північній і Південній Америці.

У світі налічується 36 видів гримучих змій.

Гримучі змії іноді кусають, не виділяючи отруту. Цей тип укусу називається «сухим укусом».

Гримучі змії чудові плавці.

Гримучі змії здатні пережити заморозки.

Цікавинки про гримучу змію, цікаві відомості про гримучу змію ви можете додавати через форму коментарів.

Автор: Гнатюк У рубриці: Цікаві факти про тварин

Додати коментар

Відповісти

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *