Цікаві факти про індіанців

Цікаві факти про індіанців для дітей викладені в цій статті.

Цікаві факти про індіанців

1. Ми звикли до того, що батьківщиною спортивної гри — баскетболу, прийнято вважати Америку. Але вчені виявили, що індіанці, які проживали понад 3000 років тому на території сучасної Мексики, грали в подібну гру і навіть займалися виготовленням м’ячів з каучуку.

2. Практично всі індіанці, а це 99%, мають першу групу крові і абсолютно всі позитивний резус фактів.

3. У індіанців племені ірокези була власна конституція, яка була написана черепашковими намистом. Також вони славилися своїми масками і розмальовками. До речі, майстри, які виготовляли маски і наносили розмальовку на тіло, НІКОЛИ не повторювали малюнки.

4. Індіанці племені майя відомі не тільки тим, що винайшли календар і передбачили кінець світу. Вони також подарували світові шоколад, вперше обробивши какао боби, в результаті отримавши такі солодощі.

5. Індіанці з Південної Америки носили гумове взуття. Але для того, щоб «взути» ноги, вони опускали нижні кінцівки у свіжий сік гевеї (з якого добували каучук). Коли сік застигав, він утворював на ногах непромокаючі, так звані колоші.

6. У індіанців з Анд був такий норовливий звичай — щоб отримати вищий рівень шаманства необхідно отримати удар блискавки. Нібито так у людини відкривалися небачені раніше таланти і особливі дари.

7. Індіанці племені квакути позичати, неважливо грошові або будь-який товар вважалося ганебним справою. У заставу боржник залишав своє ім’я і поки не віддасть борг ходив безіменним. При зустрічі з ним прийнято було глузливо кричати або недбало змахнути рукою в знак вітання.

8. Індіанці користувалися сонцезахисними лосьйонами і кремами.

9. Археологи довели, що перші штани носили палео — індіанці з Арктики в далекому 17 000 році до нашої ери.

10. Бізони-альбіноси були в особливій пошані у індіанців, так вважалися посланниками Зверху. Вони вірили, що білі бізони приймають образ красивої жінки, тому з ними пов’язано багато легенд та історій.

Сподіваємося, що з цієї статті Ви дізналися цікаві факти з життя індіанців.

Автор: J. G. (Джей Джи) У рубриці: Цікаві наукові факти

Додати коментар

Відповісти

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *