Цікаві факти про кохання

Чи знаєте ви щось цікаве про кохання? Це почуття здатне змінити кожного з нас, і цікаві відомості про кохання ми зібрали в цій статті.

Цікаві факти про кохання (любов)

Мексиканський правитель Монтесума вважав шоколад «любовним наркотиком» і випивав 50 чашок шоколаду в день відвідин свого гарему з шістьмастами дружинами.

Більшість людей до шлюбу закохується приблизно сім разів.

Деякі люди, які стверджують, що ніколи не були закохані, страждають гіпопітуїтаризмом, рідкісною хворобою, яка не дозволяє людині відчути емоцію любові.

Розрив відносин часто призводить до появи «любовної фрустрації», яка змушує деяких людей любити того, хто їх кинув, ще більше.

Термін «любов» походить від «lubhyati» (санскрит) і означає «бажання».

Вважається, що тенісний термін «love» у значенні «немає очок» з’явився в 1792-му році і означає «грати з любові», тобто «безкорисливо». Однак деякі дослідники стверджують, що «love», як нульова оцінка походить від французького слова «L’Oeuf» («яйце») через зовнішньої схожості яйця і нуля.

Обручки часто носять на безіменному пальці лівої руки, так як стародавні греки стверджували, що через цей палець проходить вена «amoris», або «вена любові», яка йде прямо до серця.

Насіннєва рідина може сприяти закоханості. Дослідження показують, що сперма містить дофамін («гормон любові») і норадреналін, а також тирозин і амінокислоти, які потрібні мозку для виробництва дофаміну.

Європейські чоловіки підсвідомо віддають перевагу жінкам, окружність талії яких складає близько 70% від окружності стегон. У ікон краси, таких, як Одрі Хепберн, Венера Мілоська і навіть Твіггі це співвідношення становило рівно 70%.

Коли хтось закохується, нейронні ланцюги, що реагують на громадську думку, придушуються. Тому закоханий не звертає уваги на думку друзів і близьких щодо об’єкта його любові.

Вивчення психіки студентів, які були щойно відкинуті своїми коханими, показало наявність у них сильної активності в тій частині головного мозку, яка розпізнає фізичний біль.

Антидепресанти сприяють зникненню закоханості, так як підвищують рівень серотоніну. Велика кількість серотоніну притуплює емоції і пригнічує нав’язливі думки про кохану людину, як ключовий компонент любові.

Психологи стверджують, що ми часто закохуємося в людей, схожих на наших батьків, з якими у нас залишилися невирішені проблеми дитинства. Самі того не підозрюючи, ми прагнемо вирішити ці проблеми в зрілому віці.

Дослідження показують, що якщо чоловік і жінка зустрічаються в екстремальній ситуації, то ймовірність, що вони полюблять один одного, набагато вище, ніж якби це сталося у звичайній обстановці, наприклад, в офісі.

Прагнення полюбити, як секс і голод, є примітивною, біологічною потребою.

У багатьох культурах використовуються вузли як символ вічного кохання, яке не має ні початку, ні кінця. Молоді мусульманки відправляють любовні послання своїм коханим у вигляді складних вузлів.

Вважається, що чотирилистник конюшини приносить удачу, але він також є частиною ірландського любовного повір’я: якщо жінка з’їсть чотирилистник конюшини, думаючи про чоловіка, він закохається в неї.

Чим довше триває період залицяння, тим краще перспективи для довгого шлюбу. Люди, які переживають бурхливі і пристрасні романи на початку відносин, частіше розлучаються.

Закоханість триває трохи більше року, саме стільки мозок біологічно здатний зберігати стан романтичного блаженства.

Жінки відчувають себе коханим, спілкуючись лицем до лиця зі своїм партнером, чоловіки, навпаки, відчувають емоційну близькість у спілкуванні, коли вони працюють, грають, або розмовляють, сидячи поруч з партнеркою.

Чоловіки більш терпимі, ніж жінки, коли шукають партнера для короткострокових відносин, але набагато прискіпливіше до жінок, якщо збираються одружитися.

Пари у всьому світі розлучаються, найчастіше, на четвертому році шлюбу. Після чотирьох років шлюб в цілому стабілізується приблизно до восьми років.

У середньому, чоловіки по всьому світу одружуються на жінках, які на три роки молодші від них.

Додати коментар

Відповісти

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *