Цікаві факти про корів

У давніх слов’ян корова — символ родючості, достатку і благоденства, а бик — символ могутності і багатства, а в Індії корів досі вважають священними тваринами, але хто з нас знає про корів, ще що небудь цікаве. Цікаві факти про корів відкриють вам багато нових подробиць про цих тварин.

Цікаві факти про корів

Найбільша корова в світі

— Маунт Катадін — найбільша корова в усьому світі. Вага її становив 2270 кілограм , обхват талії був приблизно 4 метри , а в холці діаметр становив 1 метр 88 сантиметрів .

Корова каже МУ

— Коли зоологами проводилися дослідження мукання корів , то з’ясувалося , що корови видають 11 різних інтонацій.

Дружба між коровами

— Корова — дуже дружелюбне тварина . У стаді вони здатні знайти собі друзів. Корови починають вилизувати один одного і тим самим висловлюють свою дружбу.

Чому бик реагує на червоний

— Такі тварини , як бики і корови квітів зовсім не розрізняють . А ось на кориді червона тканина тільки для того , щоб привернути увагу глядачів. Бики просто дуже дратуються , коли перед ними виникає швидкий рух .

Чому корова постійно жує

— Як відомо , корова — це жуйних тварин і такими вони стали в процесі еволюції. Справа в тому , що вони не здатні швидко бігати , а так само у них відсутні гострі ікла й пазурі . Їм просто життєво необхідний був якийсь спосіб , щоб на тривалий час не лишитися без їжі. Ось так і вийшло , що вони їжу не пережовують , а ковтають відразу. А коли корова знаходиться в спокійній для неї обстановці , починає їжу пережовувати . До речі , за одну хвилину щелепа корови робить до 100 рухів.

Відбиток корови

— Цікавий факт : корова так само має унікальний малюнок , схожий на людський відбиток пальця. Цей малюнок розташований на носі і однакових не існує. А в одному з штатів США фермери використовують такий малюнок для того , щоб знайти крадених корів.

Корова — розумна тварина

— Вчені , спостерігаючи за стадами корів , зробили наступний висновок : корови — дуже спостережливі тварини . Вони здатні вчитися на тих помилках , які здійснюють інші корови. Проводили наступний експеримент: огородили стадо корів огорожею , яка при торканні била струмом. Одна корова наблизилася до цієї огорожі і її, природно , вдарило струмом. Це помітило все стадо , і практично ніхто з них більше до злощасному огорожа не наблизився .

Скільки живе корова?

— Корови в середньому доживають до 20 років. Бували випадок , коли корова прожила 35 років. А ось , наприклад , бики живуть менше — де то 15 — 20 років.

Чому корова дає молоко?

Молоко – це рідина, що утворюється в грудних залозах самок ссавців для живлення дитинчат після народження. Воно замінює кров, що живить малюка в тілі матері до його появи в житті.
Оскільки зелені рослини – основне джерело живлення корови, то літнє молоко більш поживне ніж зимове, оскільки взимку вона не може знаходитися на пасовищі. Близько 110 грамів твердих харчових речовин міститься в кожному літрі молока. Це жирове масло, казеїн, молочний цукор і мінеральні речовини.

Тепер ви дізналися цікаві факти про корову, а також знайшли відповіді на багато питаннь. 

Автор: J. G. (Джей Джи) У рубриці: Цікаві факти про тварин

Додати коментар

Відповісти

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *