Цікаві факти про навчання

Цікаві факти про навчання за кордоном ви дізнаєтеся в цій статті.

Цікаві факти про навчання

Найменші витрати на освіту — у африканської країни Сомалі. Вони витрачають на всі школи і училища 0,4% валового національного доходу, що становить приблизно 1 мільярд доларів. У 1990 році серед дорослого населення Сомалі було 76% неписьменних.

***

Найстаріший з нині діючих університетів — це не Сорбонна і не Кембридж. Це Мусульманський університет Карауїн, заснований в 859 р. н.е. е в марокканському місті Фес (є також думка, що найстаріший університет в світі — Аль-Азхар (Єгипет))

***

В якій школі навчається найбільше дітей? На 2003/2004 навчальний рік у міську школу Монтессорі в Лукань (Індія) була записана рекордна кількість учнів — 27 911.

***

Найбільший університет у світі — Айн-Шамс (Єгипет) — понад 1 млн студентів.

***

Найстаршим доктором наук стала Елізабет Ейчелбаум (США). Вона отримала диплом доктора у віці 90 років 58 днів.

***

Найдовше вчитися примудрився Роберт Кронін з Великобританії. Він почав вивчати біологію в Прінстонському університеті 9 лютого 1948 року, а закінчив 30 травня 2000 р таким чином, провчившись 52 роки. На момент отримання диплома йому було 72 роки 272 дні. Природно, йому тут же присвоїли звання найстаршого випускника університету.

***

Найбільша зустріч випускників відбулася на 100-річному ювілеї школи в Німеччині. На зустрічі зібралося 2521!

***

Найбільшу перерву до першої зустрічі випускників влаштували колишні вихованці дитячого садка і школи міс Бланш Міллер в Західній Вірджинії (США). Вони вперше зустрілися через 70 років після закінчення школи. Правда, на зустріч прийшли не всі. 45% випускників до моменту зустрічі вже померли.

***

Найвірнішими своїй школі залишилися випускники вищої школи графства Черокі 1929 випуску. Щороку вони обов’язково влаштовували зустріч. На 74-ту річницю випуску з 30 залишилися в живих випускників приїхали 9.

***

Найдорожчим навчальним курсом вважається курс у Міжнародній школі юних леді та джентльменів Айвлоа Спенсера (Великобританія). Місячні курси в цій школі стоять від 77 500 фунтів стерлінгів і вище. Студенти живуть в кращих готелях Лондона, відвідують балет і оперу і беруть уроки етикету.

***

Найдовший урок тривав з 15 по 17 квітня 2003 року в державній вищій школі Лейдлі (Квінсленд, Австралія). Професор Марі Барроуз читав лекцію з біології для 26 учнів 54 години поспіль.

***

Найбільший в історії професорський гонорар отримав доктор Роланд Дант в Чикаго, шт. Іллінойс, США, за прочитаний студентам 1-2 червня 1986 р дводенний курс лекцій з гіпнотерапії. Йому заплатили 3 080 000 долл.

Автор: J. G. (Джей Джи) У рубриці: Цікаві наукові факти

Додати коментар

Відповісти

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *