Цікаві факти про Нігерію

Цікаві факти про Нігерію для дітей та дорослих розширять ваші знання про цю країну.

Нігерія: цікаві факти

Нігерія — держава в Західній Африці. Країна є найбільшою за чисельністю населення і найпотужнішою економікою на континенті. Нігерія сьома за населенням на планеті.

Нігерія є одним з лідерів в сфері виробництва какао-бобів, але справжній імпульс економіці надала нафтовидобувна галузь. Уже до кінця XX століття Нігерія обігнала ПАР по ВВП.

Державна мова Нігерії — англійська

Вважають, що до 2100 року Нігерія увійде в трійку найбільш густонаселених країн світу.

NECOM House один з найвищих хмарочосів Нігерії є маяком. Будинок побудований в 1979 році, а його висота дорівнює 160 метрам. Всього в хмарочосі 32 поверхи. Примітно, що фасад будівлі часто служить в якості рекламної поверхні. Будівля виступає також як маяк для суден, які заходять в порт міста. Є однією з найвищих будівель в країні і у всій Західній Африці.

Населення Нігерії входить до трійки найбільш «віруючих» країн світу.

У Нігерії на кожні 20 пологів припадає народження 1 пари близнюків.

За кількістю вироблених фільмів на рік США і Голлівуд зокрема займають лише третє місце в світі. На другому місці — т.зв. Ноллівуд, кінематограф Нігерії. Згідно зі звітом компанії CNN, Нігерія отримує дохід в чверті мільярда доларів США від виробництва фільмів, випускаючи близько 200 фільмів щомісяця.

У Нігерії худі дівчата не є еталоном краси. Якщо дівчина худа, то це може говорити про те, що сім’я або наречений нареченої дуже бідні і не можуть дозволити собі хорошу і калорійну їжу. З цієї причини багато нігерійських дівчат сідають на особливу живильну дієту заради пишності форм перед весіллям.

У нігерійської валюти, званої найра є власний знак ₦.

Національним доменом верхнього рівня Нігерії є .ng.

Дві культурні пам’ятки Нігерії, культурний ландшафт Сукур та Священний гай Осун-Осогбо, належать до Світової спадщини ЮНЕСКО.

Автор: J. G. (Джей Джи) У рубриці: Цікаві факти з географії

Додати коментар

Відповісти

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *