Цікаві факти про Німеччину

Цікаві географічні, історичні факти про Німеччину ви можете дізнатися в цій статті. Прочитавши цю інформацію, ви дізнаєтесь щось цікаве про Німеччину.

Німеччина: цікаві факти

1. Німеччина найбільша країна за населенням у Західній Європі.

Найбільше мостів у світі налічується в німецькому Гамбурзі: понад 2300. Це більше, ніж в Амстердамі, Венеції та Лондоні разом.

2. Німеччина друга найпопулярніша імміграційна країна в світі після США.

3. Хоча главою країни Німеччини є — президент, він призначає канцлера, який фактично є головою Уряду Німеччини.

4. Ахен, Регенсбург, Франкфурт-на-Майні, Нюрнберг, Веймар, Бонн — всі ці міста колись були столицею Німеччини.

5. У 1990 році після об’єднання Німеччини столицею став — Берлін.

6. Німеччина є найбільшою економікою Європи, а в світі знаходиться в четвертому місці після США, Китаю і Японії.

7. Німеччина є одним з найбільших у світі виробників автомобілів. Топ брендами автомобільних марок Німеччини є Volkswagen, Mercedes, Audi і BMW. Автомобіль Volkswagen Гольф — є одним з найбільш продаваних автомобілів всіх часів.

8. Німеччина є другим за величиною споживачем пива в Європі (на першому місці Чехія). У Німеччині існує більш ніж 1,200 пивоварних заводів, що виробляють більше 5000 сортів пива.

9. У Німеччині — заборонено палити в громадських місцях, але пити ще законно — куріння було заборонено в громадських будівлях, у громадському транспорті та в інших місцях з 2007 року, але ви можете пити алкоголь відкрито.

10. Що винайшли в Німеччині? Інсулін, кларнет, кишеньковий годинник, автоматизований калькулятор, лампочка, телевізор (частково), парафін, бензинові та дизельні двигуни, автомобільні (а також двигун, диференціал та інші важливі пристрої), мотоцикл, реактивний двигун, РК-екран були винайдені німцями.

11. Німці дуже трепетно ​​ставляться до екології. У деяких містах Німеччини, наприклад, у Фрайбурзі, є цілі квартали, в яких не можна пересуватися на автомобілях — тільки на велосипедах або власних ногах. Нерухомість в таких екологічних районах коштує дуже багато.

12. У Німеччині дуже жорстко контролюється якість продуктів та їх санітарна безпека. Тому, при бажанні, там можна сміливо їсти сире м’ясо.

13. У Німеччині дуже ревно стежать за чистотою вулиць. За викинуту на асфальт обгортку від морозива любитель порозкидати сміття отримає штраф у 20 євро.

14. Німеччина остаточно виплатила репарації за Першу світову війну лише в 2010-му.
Переважна більшість німців страшно комплексує з приводу нацистського минулого Німеччини. Почуття провини за події Другої світової війни виховуються у них з раннього дитинства. dovidka.biz.ua У Німеччині за «Зігу» або намальовану на стіні свастику можна отримати тюремний термін.

15. Німеччина — рай для злісних боржників. Навіть якщо людина набере боргів на пару сотень тисяч євро, в будь-який момент вона може оголосити себе банкрутом. У підсумку держава змусить боржника влаштуватися на роботу і щомісяця віддавати майже всю зарплату (за винятком прожиткового мінімуму в тисячу євро) на погашення боргів. Років через 10 всі борги будуть списані, навіть якщо була виплачена всього лише сота частина їх.

16. Більшість німців (близько 75%) знімає житло. При цьому інтереси орендарів держава захищає настільки добре, що виселити їх дуже складно навіть у разі хронічних затримок орендної плати.

Ви можете додавати цікавинки про Німеччину, цікаві відомості про Німеччину через форму коментарів.

Автор: Гнатюк У рубриці: Цікаві факти з географії

Додати коментар

Відповісти

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *