Цікаві факти про Одрі Хепберн

Цікаві факти про Одрі Хепберн зібрані в цій статті.

Одрі Хепберн: цікаві факти

Хепберн була однією з найбільш високооплачуваних актрис кіно свого часу

Актриса мала благородне походження. Її мати мала титул голландської баронеси.

Одрі любила батька більше, ніж матір, тому що та була суворою і ніколи не робила поблажок дочці. Батьки розлучилися, коли дівчинка була ще зовсім маленькою, для неї це стало великим ударом. Через багато років Одрі знайшла батька і підтримувала його матеріально до кінця життя.

Незважаючи на суворі заходи виховання, мати все-таки в глибині душі любила Одрі. Щоб після війни Одрі змогла займатися балетом, її мати-баронеса найнялася служницею в багату сім’ю.

Дитинство майбутньої актриси пройшло в період німецької окупації. Дівчинці доводилося голодувати, іноді за день вона з’їдала кілька картоплин і листя цикорію. Доводилося їсти навіть цибулини тюльпанів. Дядю і двоюрідного брата розстріляли, рідний брат перебував у концтаборі.

Вага Одрі Хепберн не перевищувала 48 кг. Передумови до цього залягали ще в дитинстві, коли мати забирала у дитини солодощі і говорила, що жінці мати зайву вагу непристойно.

Улюбленим модельєром Одрі був Юбер де Живанши

Одрі Хепберн знала багато мов — французька і голландська були їй рідними. Вона також вільно говорила по-англійськи і по-італійськи, по-іспанськи

Ювелірна компанія TIFFANY & CO багато в чому зобов’язана актрисі. Популярність прийшла до цієї компанії тільки після фільму «Сніданок у Тіффані».

Незважаючи на свою ангельську зовнішність, Одрі мала погані звички — викурювала три пачки сигарет за день.

Одрі Хепберн тричі була заміжня, народила двох синів.

Віддавши кіно півтора десятиліття, в кінці 1960-х актриса фактично пішла з професії — присвятивши себе родині

Померла від раку у віці 63 років. Сильні болі в шлунку почалися у актриси під час місії в Сомалі, але вона нікому нічого не сказала, тому що боялася, що програму згорнуть. Після повернення їй зробили операцію з видалення пухлини з товстої кишки, але це не допомогло.

Автор: J. G. (Джей Джи) У рубриці: Цікаві факти про відомих людей

Додати коментар

Відповісти

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *