Цікаві факти про парфуми

Чи знаєте ви щось цікаве про парфуми? Цікава інформація про парфуми для дітей і дорослих зібрана в цій статті.

Цікаві факти про парфуми

1. Люди користувалися парфумами ще 4 тис. років тому. Самим старими парфумами є парфуми, які були знайдені в Кіпрі ( в парфумерній майстерні). Цим парфумам більше 4000 років.

2. У парфумерії духи в ті часи використовувалися як прикриття неприємних запахів від немитих тіл, люди, купалися досить рідко, тому парфумерія стала їх зброєю проти неприємних запахів тіла.

3. Першим сучасним парфумом вважаються «Угорська вода», створена в 1370 році, в її складі був алкоголь (бренді). Для того, щоб отримати максимальний ефект від цього парфуму, його застосовували на шкіру, крім того, його потрібно було випивати! Ця практика вже не застосовується в даний час, враховуючи високі ціни на парфуми:).

4. Хороший парфумер повинен вміти визначати 250 різних ароматів.

5. Деякі жінки користуються чоловічими парфумами, це факт, тому це не рідкісна практика — близько 30 % всіх жінок у всьому світі використовують чоловічі аромати!

6. Один і той же парфум на різних людях може мати різний запах — причина в тому, що люди мають різну шкіру, вологість , гормони, а також багато інших чинників. Не купуйте парфуми, якщо ви не випробували їх на своїй шкірі.

7. Найдорожчий ніс в світі належить … парфумерам! Тому парфумери страхують свій ніс. У знаменитого французького модельєра Жана Шарля ніс був застрахований на 1000000 доларів США! Ще більш цікавий факт про нього: в кінці свого життя, він повністю втратив нюх, але це не заважає йому створювати шедеври парфумів таких як Miss Діор.

8. Для виготовлення парфуму використовується більш 300 різних натуральних і синтетичних інгредієнтів.

9. У дев’ятому столітті аравійський хімік аль- Кінді ( Алкіндус ) написав Книгу «Хімія Духів і Дистиляції», яка містила понад 100 рецептів ароматних масел, у ньому ж описані 107 методів приготування парфумів.

10. Авіценна (найвідоміший лікар ранніх часів ) проводив процес вилучення масел з квітів, саме цей процес використовується сьогодні.

Цікавинки про парфуми, цікаві відомості про парфуми ви можете додавати через форму коментарів.

Автор: Гнатюк У рубриці: Цікаві наукові факти

Додати коментар

Відповісти

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *