Цікаві факти про політиків

Цікаві факти про політиків з усього світу викладені в цій статті.

Цікаві факти про політиків

Наполеон Бонапарт формально не був французом, адже він народився на Корсиці, в сім’ї італійця і італійки. До речі, сучасний національний прапор Італії створений якраз Наполеоном. Також Наполеон страждав хронічною боязню кішок — айлурофобією і володів чашею, зробленою з черепа графа Каліостро, відомого італійського авантюриста.

Джордж Вашингтон, перший президент США, панічно боявся бути похованим заживо. Такий психологічний розлад називається тафефобія. Також цікаво, що до моменту свого обрання президентом, Вашингтон позбувся всіх своїх зубів, крім одного, і змушений був користуватися протезами до кінця життя. І ще один цікавий факт: одного разу Вашингтона намагалися отруїти … томатом! Просто в ті часи помідори вважалися отруйними.

черчиль біографіяУїнстон Черчілль народився в … жіночому туалеті родового замку Бленгеймов. Його мати танцювала на балу, коли їй раптово стало погано. Через пару хвилин вона народила Вінстона. У школі сестер Томсон в Брайтоні, де навчався Черчілль, він вважався хуліганом. У його атестаті є запис: «Кількість учнів у класі — 13. Місце — тринадцятий». Черчілль обожнював вірменський коньяк. Ще однією його слабкістю були сигари: він викурював по 8-10 штук на день. Черчілль був єдиною людиною, якій дозволялося курити на офіційних прийомах.

Адольф Гітлер боявся котів і людей з нежиттю. З 1931 року до своєї смерті фюрер був вегетаріанцем. У 1938 році журнал «Тайм» назвав Гітлера «Людиною року». Представники секти під назвою «Катакомбна церква істинних православних християн» намагалися канонізувати Гітлера під ім’ям берлінського великомученика Атаульф Мюнхенського.

Автор: J. G. (Джей Джи) У рубриці: Цікаві факти про відомих людей

Додати коментар

Відповісти

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *