Цікаві факти про право

Цікаві факти про право

Палата Громад — єдине місце в Англії, куди не може увійти Королева, так як вона не є членом Палати Громад. Крім того, Королева — єдина людина в Англії, на машині якої не обов’язковий номерний знак.

***

В Англії до мера треба звертатися не інакше як «містер мер» навіть якщо мер — жінка.

***

В Англії дуже трепетно ​​ставляться до домашніх тварин, тому немає нічого дивного в тому, що там існує закон, згідно з яким наїзд на автомобілі на собаку карається суворіше, ніж наїзд на людину.

***

У Ріо-де-Жанейро з 10 вечора до 5 ранку водії автомобілів можуть їздити на червоне світло світлофора. Цей захід покликаний зменшити ризик автомобільного пограбування.

***

У Швеції та Норвегії невигідно мати великих собак. Власники собак в Швеції платять податок по росту собак, а в Норвегії — по їх довжині.

***

Спеціальна постанова ЄЕС від 1 січня 1991 року пропонує вважати моркву … фруктом, щоб з неї можна було варити конфітюр.

***

Італійські закони прирівнюють малювання крейдою на асфальті до жебрацтва.

***

У Бірмі за володіння незареєстрованим комп’ютером можуть посадити у в’язницю на 15 (!) років.

***

У 1911 році в Конгрес США був внесений законопроект, який прирівнював польоти на аеропланах до спроби самогубства й передбачав покарання у вигляді тюремного ув’язнення на термін до 5 років.

***

В даний час у «Коза ностри» є 5 основних принципів: абсолютне мовчання, завжди мати хорошого адвоката, ніколи не робити актів насильства проти державного службовця, не довіряти нікому, крім мафіозо і … платити податки.

Автор: J. G. (Джей Джи) У рубриці: Цікаві наукові факти

Додати коментар

Відповісти

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *