Цікаві факти про раси

Чи знаєте ви щось цікаве про раси людей? Належність до якоїсь певної раси — досить делікатне питання. Вважається непристойним і навіть образливим робити відмінності між людьми в залежності від кольору шкіри і розрізу очей. Зрозуміти, наскільки ж схожі і чим відрізняються європеоїди, негроїди і монголоїди, допоможуть цікаві факти про людські раси.

Цікаві факти про раси

Багато людей помилково вважають, що людських рас всього три: європеоїдна, негроїдної та монголоїдна. Але насправді виділяють ще пігмеїв, капоідов і бушменів, американоїдів і австралоїдів.

В результаті змішаних шлюбів народжуються діти змішаних рас. Люди, в жилах яких тече кров негроїдної і європеоїдної раси, називаються мулатами. Змішання азіатської і європейської раси — метиси, а монголоїдної та негроїдної — самбо.

Люди змішаних рас вважаються найпривабливішими. Вони практично завжди мають правильні риси обличчя, гарне гармонійне тіло, здорові зуби, волосся і нігті. Отримання багатого генетичного коду в природі призводить до сильнішого і життєздатного потомства.

У представників негроїдної раси довші кінцівки. Якщо взяти темношкірих і світлошкірих жінок однакові на зріст, у темношкірої ноги будуть приблизно на три сантиметри довше.

Понад сорок відсотків чорношкірих емігрантів в розвинених країнах відмовляються працювати, вважаючи за краще жити на допомогу по безробіттю.

У афроамериканців рівень IQ в середньому нижче на 15-20 пунктів, ніж у білошкірих американців.

Дослідження показують, що різниця в генах між представниками однієї раси є набагато вищою ніж расово зумовлена генетична відмінність. Таким чином, гени двох конкретних людей однієї раси можуть відрізнятися між собою не менше (а часом і більше), ніж гени людей двох зовсім різних рас. Однак слід зауважити, що генетична расова відмінність при цьому нікуди не дівається і середня відмінність між людьми різних рас буде статистично дещо більшою, ніж всередині однієї раси.

Автор: J. G. (Джей Джи) У рубриці: Цікаві факти про людину

Додати коментар

Відповісти

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *