Цікаві факти про релігії світу 

Чи знаєте ви щось цікаве про релігії світу? Цікава інформація про релігії світу для дітей і дорослих зібрана в цій статті.

Цікаві факти про світові релігії

У Чехії в місті Седлец є цікава каплиця, яка повністю оздоблена людськими черепами та кістками.

Іудаїзм – це релігійний світогляд, який притаманний єврейському народу. Іудаїзм виник приблизно 3500 років тому в Палестині. Закони іудаїзму викладені в десятих заповідях, які дав Бог Мойсею на горі Синай. Ці закони прописані у Старому Заповіті -Біблії, головній книзі християнства. Святим письмом іудаїзму вважається Тора. Іудаїзм – це релігія, яка вплинула на розвиток інших релігій, які виникли з часом. Серед них християнство, іслам і віра багаї.

Християнство — це світова релігія. Священною книгою християн є Біблія, яка включає Старий Заповіт (який прийшов від іудеїв) і Новий Заповіт, що включає опис життя Ісуса і основи його віровчення.

Буддизм — це одна із найдавніших світових релігій. Її заснував Сідхартха Гаутама, який народився індійським принцом.

Індуїзм – це вчення, яке своїм корінням сягає сивої давнини і утворилось на території Індії. Релігія відрізняється величезною кількістю богів та богинь. Відповідно до цього в індуїзмі багато ритуалів та обрядів.

У Китаї набули поширення три стародавні релігії — буддизм, даосизм, конфуціанство. Засновником даосизму є Лао-Цзи. Даосизм проповідує вчення про Дао. Конфуціанство було засноване китайським філософом Конфуцієм. Він був учителем і радником правителів. Проповідував справедливість і благородство, вірив у сімейні цінності, мир і істину.

Іслам – світова релігія, яку засновано у VII столітті Пророком Мухаммедом. Священною книгою мусульман є Коран.

Мусульмани вірять, що вона була дана пророку Мухаммеду ангелом Гавриїлом. Іслам шанує одного бога – Аллаха. А саме слово «іслам» означає «мир і послух Господу».

Одна з самих найекзотичніших релігій сповідується у Африці в племенах догонів. Вони поклоняються зірці Сиріус.

Вищі єпископи римо-католицької церкви називаються приматами. Саме тому, коли Карл Лінней створив першу класифікацію тваринного світу – її піддали анафемі.

Моментальне спасіння душі пропонують у норвезькій лютеранській церкві. Для того щоб позбутися від всіх гріхів і попасти до раю, всього лише потрібно потрапити двадцять секунд задля читання спеціальної молитви.

Сподіваємося, що з цієї статті Ви дізнались цікаві відомості про світові релігії.

Додати коментар

Відповісти

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *