Цікаві факти про собак

Чи знаєте ви щось цікаве про собак, про породи собак? Якщо ні, то прочитавши цю статтю ви дізнаєтесь нону цікаву інформацію.

Цікаві факти про собак

У наш час існують більше 400 порід собак, які зовсім не схожі одна на одну, але процес створення нових триває й зараз.

  1. Багатьом видам собак категорично забороняється давати в їжу родзинки або виноград. Навіть у малих кількостях даний продукт може викликати сильну ниркову недостатність у ваших улюбленців. До речі, це далеко не всі продукти, які можуть завдати собакам шкоду. Наприклад, серйозно може зашкодити горіх, шоколад, цибуля і навіть який-небудь продукт з кофеїном.

2. Насіння яблуні та груші містить миш’як, який небезпечний для здоров’я собак.

3. Лопатки собак не прив’язані до іншої частини скелета , тому вони забезпечують більше гнучкості при русі.

4. Форма морди собаки показує, як довго вона буде жити. Собаки з гострими мордами, які більше схожі на вовків, як правило, живуть довше. Собаки з дуже плоскими гранями, такі як бульдоги, часто мають більш коротку тривалість життя.

5. Далматинці народжуються абсолютно білими.

6. Першою собакою -космонавтом була Лайка яка вийшла на орбіту Землі в 1957 році.

7. Цуценята собак народжуються сліпими, глухими і беззубими.

8. На землі близько 400 млн собак.

9. Собаки набагато швидше вчаться голосовим командам, якщо вони дані в поєднанні з жестами рук.

10. Середня швидкість собаки складає близько 30 км/год. Найшвидшою собакою є — Грейхаунд (швидкість 72 км/год).

11. Виявляється, стародавні Єгиптяни обожнювали не тільки кішок, але і собак! Коли їх улюблені вихованці вмирали, вони збривали брови, обмазували обличчя брудом і плакали цілими днями.

12. Собаки мають три пари вік! Третя пара захищає і змащує очі, наприклад, від пилу, який може потрапити в око при бігу.

13. У середньовіччі собаки часто брали участь в битвах. Так з’явилися собачі обладунки для мастифів і датських догів. Їх одягали в потужні обладунки, а для ще більшого залякування постачали обладунки потужними шипами. Найчастіше собаки використовувалися в битвах для захисту караванів зі зброєю або продовольством, якщо битва тривала не один день.

14. В Ірані забороняється утримувати собаку в будинку як домашнього улюбленця. Щоб завести собаку в цій країні, господар повинен довести, що вона використовується як мисливська або в якості охоронця господаря або майна. До слова, зробити це досить проблематично, тому мало де можна зустріти собаку. Можливо, такі суворі закони пояснюються тим, що раніше на Сході дуже часто собаки переносили сказ, яким заражали людей.

15. Такси були виведені виключно для полювання. Більше того, вони дресировані спеціально, щоб полювати на борсуків прямо в їх норах. Звичайно, з часом дана порода одомашнена.

Ви можете додавати цікавинки про собак, цікаві відомості про собак через форму коментарів.

Автор: Гнатюк У рубриці: Цікаві факти про тварин

Додати коментар

Відповісти

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *