Цікаві факти про тварин Австралії

Цікаві факти про тварин Австралії для дітей та дорослих зібрані в цій статті.

Цікаві факти про тварин Австралії

Найвідомішими тваринами, які живуть на цьому материку, є кенгуру. Вони ж і є його символом. Що цікаво, кількість особин кенгуру, вдвічі перевищує кількість людей, які живуть в Австралії.

Тільки тут і на прилеглих островах живуть особливі види тварин — кенгуру, які належать до класу «сумчасті». Свою назву вони отримали через особливе пристосування — «сумку» — в яких виношують своїх дитинчат в дитячому віці.

Пальці коали мають такий же візерунок, як і пальці людини, і відрізнити їх між собою можна тільки під мікроскопом.

Однією з ключових статей експорту австралійської економіки є овеча шерсть. В Австралії живе найбільша кількість овець в світі — понад 100 мільйонів.

Майже половина всіх тварин, які живуть в Австралії, є ендемічними видами. Тобто, вони водяться тільки на цьому материку і більше ніде в світі.

Одними з найбільш небезпечних істот цього материка є змії. Австралія — ​​єдиний континтент, де отруйних змій більше, ніж неотруйних. Та й в цілому, тут проживає ціла плеяда отруйних істот, від укусів яких так і не винайдено протиотруту.

Тут мешкає найбільша на планеті тварина, що живе в норах. Це вомбат.

Австралійські дощові черв’яки, які мешкають в пагорбах на південному заході Австралії, можуть досягати до півтора-двох метрів в довжину.

Короткохвостий кенгуру або квоккі — став відомий на весь світ завдяки кільком Селфі, зробленим туристами в його компанії. Через особливості фізіології, цей звір виглядає як би дуже задоволеним, що викликає у людей розчулення.

Качконіс — ще один унікальний представник фауни цього материка. Унікальний він тим, що відкладає яйця як птах, а дитинчат відгодовує молоком, як ссавці.

Автор: J. G. (Джей Джи) У рубриці: Цікаві факти про тварин

Додати коментар

Відповісти

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *