Цікаві факти про знайомства

Цікаві факти про знайомство

Дослідження доводять, що школи, коледжі, кафе і торгові центри представляються відмінними місцями для флірту, бо тут люди стають більш відкритими в спілкуванні.

Ресторани і кінотеатри рідше розташовують людей до знайомства.

Пари зазвичай проводять від 6 до 8 побачень, перш ніж вступити в інтимні стосунки.

На 86 одружених чоловіків припадає 100 незаміжніх жінок, хоча реальні цифри варіюються окремо для кожної країни.

Близько 50% всіх одинаків не знайомі ні з ким вже більше двох років.

Близько 40% чоловіків бувають невпевненими у собі перед зустріччю з жінкою в перший раз.

Чоловіки уникають знайомств з жінками, які тримаються групами. Якщо ви хочете знайти собі «супутника» життя, то слід віддалитися від галасливої ​​компанії і гуляти на самоті.

Якщо ви хочете зацікавити дівчину і познайомитися з нею, то повинні, принаймні, двічі згадати її ім’я у вашій бесіді.

Коли чоловік вперше підходить до жінки, перше її враження на 55% грунтується на його зовнішності і мові тіла, 38% залежить від його стилю мови, і лише 7% припадає на те, що насправді він говорить.

Якщо ви бачите групу жінок, де кожна загадково блукає очима, то, найвірогідніше, вони шукають собі хлопців. Коли одна з них відділяється і йде нібито у справах, це віщує про те, що почалося «полювання». А от коли вони притулилися одне до одного і хихикають — це означає, як правило, що вони зовсім не зацікавлені в пошуку чоловіків.

Якщо дівчина зацікавилася хлопцем, то вона починає сміятися з його жартів, грати зі своїм волоссям, червоніти без причини, надувати губки або морщити обличчя, запинатися в словах або схиляти голову в бік партнера.

Ознаки того, що ви не цікаві партнерці, і пора б вже закінчити знайомство: вона уникає зорового контакту, фальсифікує посмішки або зовсім не посміхається, відхиляється, відповідає коротко, часто поглядає на годинник, постукує ногою або просто дивиться в одну точку.

Найбільш поширений час для розриву відносин становить від 3 до 5 місяців після знайомства.

На сайтах знайомств кожна десята анкета — «липова», створена шахраями.

В світі онлайн знайомств жінки найбільше бояться зустрічі з серійним вбивцею.

Жінки, які розміщують фото на сайтах знайомств в інтернеті, отримують в два рази більше повідомлень, ніж ті, хто цього не робить.

Чоловіки, які вказали свої доходи вище, ніж 250 000 доларів підвищують активність жіночої аудиторії щодо себе на 156% у порівнянні з тими, хто вказав доходи в 5 разів менші.

Індустрія онлайн-знайомств привертає 1800000000 доларів на рік.

Статистика показує, що 92% батьків-одинаків залишаються до кінця життя одні.

Чотири з 10 знайомств на робочому місці закінчуються близькими стосунками і шлюбом.

Дзеркальне наслідування або повторення жестів співрозмовника часто дуже ефективно впливає на його зацікавленість до вас.

Неприємний запах з рота, і погані зуби миттєво обривають всяке продовження знайомства.

Статура відіграє важливу роль при знайомстві. Надмірна вага сприймається набагато гірше, ніж худорлява або м’язиста зовнішність. Худі люди зазвичай асоціюються як розумні, але страшні, а от накачаних зараховують до здорових, сміливих і добре виглядаючих. Розум в другому випадку на перше місце не ставиться.

Десять причин, які відлякують жінок при знайомстві з чоловіками: неакуратно підстрижені нігті, метеоризм і відрижка, відсутність зубів, спітнілий запах від тіла, неприємний запах з рота, волохаті ніздрі, «людина-сиськи», «тупі» очі й неформальна зачіска.

Автор: J. G. (Джей Джи) У рубриці: Цікаві факти про людину

Додати коментар

Відповісти

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *