Твір «Без мрій не можна жити»

Твір-роздум «Без мрії не можна жити» Ви можете написати використовуючи поданий варіант.

Твір на тему «Без мрій не можна жити»

Напевно, кожен із нас мав у житті  хоча б одну заповітну мрію. Але що ж таке мрія?  Кошеня, новенька квартира, статок або можливість допомагати нужденним?  Однозначної відповіді досі не знає ніхто.

Я вважаю, що мрії певним чином  залежать від нашої уяви. Адже саме за  допомогою уяви ми можемо нафантазувати собі таких речей, яких, можливо, ніколи не бачили в житті.

Наші мрії —  це човен, що несе нас подумки у майбутнє. І кожен хоче сісти у цей човен. Деякі мрії стають цілями  життя й обов’язково  здійснюються, інші ж так і залишаються нездійсненними. Тому кількість мрій, безумовно, зростає.

Досить складно виділяти головні й другорядні мрії. Наприклад, мої пов’язані з майбутнім життям: мати хорошу сім’ю, отримати омріяну професію, вивчити кілька мов, подорожувати та пізнавати світ. І тут не важливо, яка із цих мрій найзаповітніша. Головне – правильно розпорядитися своїм життям, чітко сформулювати життєву позицію.

Тож без мрій  справді не можна жити. Вони відволікають від реалій життя, окриляють, надихають, дають віру у світле майбутнє.

Твір-роздум «Без мрій не можна жити»

Мрії — невід’ємна частина нашого життя. Адже мріють і діти, і дорослі. Дитячі мрії прості і легкоздійсненні. Потім людина починає рости і пізнавати світ, розставляти пріоритети та вподобання. А разом з людиною ростуть і її мрії. Вони стають ширшими та конкретнішими. Їх кількість постійно зростає. Деякі з цих мрій стають цілями, яких людина прагне досягнути в своєму житті, а інші так і залишаються мріями, через свою нездійсненність.

Мрії – це ніби квитки у майбутнє життя, і кожен з нас прагне цими квитками скористатися. Мрій у світі багато, набагато більше ніж самих людей. Хтось мріє бути сильним і хоробрим, хтось прагне слави та вроди, для когось найважливішим є багатство. Ми уявляємо майбутню сім’ю, роботу або професію, яку прагнемо опанувати.

Важко виділити одну окрему мрію, яку я б вважала найголовнішою. Для мене, як і для всіх інших, важливим є моє майбутнє життя. І, звісно, я прагну мати хорошу професію та достаток, люблячу сім’ю та вірних друзів. Я хотіла б жити в достатку, подорожувати і побачити світ. Важко виділити одне, найзаповітніше бажання. Проте, мабуть, для мене це – правильно вибрати свій шлях, знайти свою життєву дорогу. Адже, на мій погляд, найголовніше це — не прожити своє життя марно та бездумно.

Мрії наповнюю наше життя барвами, вони допомагають нам пізнати себе. Ніколи не можна позбавляти себе мрій, бо людина без них жити не може.

Автор: J. G. (Джей Джи) У рубриці: Твори з укр мови

Додати коментар

Відповісти

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *