У яких продуктах міститься коензим Q10?

Коензим Q10 ( убіхінон Q10 ) — вітаміно — подібне з’єднання, яке виробляється в печінці людини. Q10 — сильний антиоксидант, який уповільнює процеси старіння, і сприятливо позначається на серцево-судинної системі.

При підвищених потребах організму допомагає забезпечити організм енергією, покращує звичайну фізичну витривалість. Підвищує працездатність людей із зниженою працездатністю, але не органічного характеру.

Добова потреба в коензим Q10

На день потрібно споживати від 30 до 100 мг цієї речовини. Не можна допускати зниження змісту Q10 в клітинах, так як це може призвести до виникнення серйозних захворювань. Тому людям, які не можуть отримувати достатню кількість цієї речовини з їжею, в силу різних обставин, повинні приймати спеціальні препарати, які можна знайти в аптеці.

У яких продуктах міститься коензим Q10 ?

Продукти харчування, що містять Q10 : будь-яке м’ясо і риба ( особливо сардини), яйця, шпинат, брокколі, люцерна, картопля, боби і масло сої, пшениця (особливо проростки), висівки рису, гречана крупа, просо, більшість бобів, горіхи та насіння.

Кількість  коензим Q10 у продуктах мг/на 100г:

Яловичина смажена — 3,1
Оселедець маринований — 2,7
Курча смажений — 1,6
Соєва олія — 8,67
Райдужна форель , на пару — 1,1
Арахіс смажений — 2,8
Кунжут смажений — 2,5
Фісташки смажені — 2,1
Брокколі варена — 0,5
Цвітна капуста варена — 0,4
Апельсин — 0,2
Полуниця — 0,1
Яйце варене — 0,1

При термічній обробці коензим Q10 не руйнується.

Знаючи в яких продуктах міститься коензим Q10 ви будете не тільки молодо виглядати, але і відчувати себе здоровою людиною!

Автор: Гнатюк У рубриці: Дієтологія

Додати коментар

Відповісти

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *