У яких продуктах міститься прогестерон?

В організмі жінки виробляються три різновиди статевих гормонів, це естрогени, прогестерони і тестостерони.

Прогестерон — це гормон вагітності, необхідний для виношування плоду, він сприяє накопиченню жирів, підняттю настрою, підвищенню апетиту.

Якщо ви здали аналізи і вони показали недостатній рівень прогестерону, його можна підвищити за допомогою спеціальних препаратів або продуктами харчування, що містять прогестерон.

У яких продуктах міститься прогестерон?

Гормон прогестерон в продуктах харчування майже не міститься, він виробляється організмом людини. Але існують продукти, здатні підвищувати його вироблення.

Продукти, що підвищують прогестерон:

Авокадо, оливки, червоний перець, малина, сирі горіхи, насіння і насіння є гарними джерелами рослинних жирів, необхідних організму для вироблення прогестерону. Крім того, що авокадо підвищує рівень прогестерону , він містять 20 різних вітамінів, мінералів, які потрібні організму для підтримки хорошого здоров’я і захисту від захворювань.

Щоб ефективно підвищити рівень прогестерону під час вагітності , корисно вживати вітаміни В , С і Е , цинк , а також , продукти , в яких ці вітаміни містяться у великих кількостях.

Про те , що для синтезу статевих гормонів потрібен холестерин , мало хто знає. Тому при нестачі прогестерону необхідно їсти більше білків тваринного походження. Це м’ясо , птиця та риба . Також жирна їжа з холестерином : яйця, жирне м’ясо. Також необхідно додасть в раціон продукти, що містять вітамін Р і аскорутин . Це цитрусові , плоди шипшини , чорна смородина . Ретельно стежте за режимом прийому рідини , уникайте стресових ситуацій .

Також можна підвищити рівень прогестерону за допомогою продуктів з великим вмістом крохмалю. Це може бути рис , картопля , вироби з борошна. До речі , крохмалисті продукти так само, як і прогестерон , володіють заспокійливим ефектом .

Підняти рівень прогестерону і можна і за допомогою лікарських трав , які потрібно вживати у вигляді відварів. Це може бути простріл луговий , манжетка , малина , перстач гусячий , Вітекс священний .

Автор: Гнатюк У рубриці: Дієтологія

Додати коментар

Відповісти

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *