Українська література (Семенюк, Ткачук, Слоньовська) 11 клас

Українська література 11 клас Семенюк, Ткачук, Слоньовська  скачать

Рік: 2011

Автори — Г. Ф. Семенюк, М. П. Ткачук, О. В. Слоньовська

Видавництво —  Освіта

Підручник «Українська література» 11 клас Семенюк, Ткачук, Слоньовська допоможе вивчити літературу від 1920-их років до сьогодення.

Школярі ознайомляться з кращими творами українських письменників, про яких уже знають і тих, чиї імена впродовж кількох десятиліть було заборонено, а книжки вилучено з читацького вжитку. Одначе їх публікували й перекладали за кордоном, знали й шанували в багатьох країнах. Це Павло Тичина й Михайль Семенко, Микола Хвильовий і Микола ЗеровМаксим Рильський і Євген ПлужникОсип Турянський і Валер’ян ПідмогильнийМикола Куліш і Богдан-Ігор АнтоничОлександр Довженко і Ліна Костенко,
Валерій Шевчук і Олесь ГончарГригір Тютюнник і Павло Загребельний

Перед одинадцятикласниками стоять непрості завдання: уміти орієнтуватися в історико-літературному процесі ХХ ст.; засвоїти необхідні для цього теоретичні категорії та поняття, відомості про українських письменників; аналізувати зміст і форму художньою твору: самостійно оцінювати його й аргументувати свою думку.

Скачати Українська література (Семенюк, Ткачук, Слоньовська) 11 клас PDF

 

Залишайте посилання в коментарях, де можливо скачати, завантажити чи читати онлайн Українська література для 11 класу за редакцією (автори): Семенюк, Ткачук, Слоньовська у інших популярних форматах: MOBI, AZW, EPUB, FB2, TXT, DOC, DJVU, ZIP, RAR, PDF тощо.

Прохання для зручності користувачів залишати коментар в наступному вигляді, приклад:

Завантажити Українська література 11 клас Семенюк, Ткачук, Слоньовська у форматі EPUB і ваше посилання.

Бажано, щоб посилання одразу вело на файл для завантаження.

Автор: Гнатюк У рубриці: 11 клас

Додати коментар

Відповісти

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *