Українська мова (Горошкина, Нікітіна, Попова) 6 клас

Українська мова 6 клас Горошкина, Нікітіна, Попова скачать

Рік: 2006

Автори — О.М. Горошкіна, А.В. Нікітіна, Л.О. Попова

Видавництво — Знання

Підручник «Українська мова» 6 клас Горошкина, Нікітіна, Попова допоможе дітям отримати та систематизувати знання з цього важливого предмету. Опанувавши теоретичний матеріал школярі матимуть змогу закріпити його, виконавши практичні завдання з української мови.

Кожен громадянин України має знати українську мову, бо вона слугує ключем для розвитку особистості. Українська мова необхідна для спілкування в суспільстві, щоб отримати повагу сторонніх кожен має розмовляти грамотно, правильно висловлювати свої думки. Наше спілкування не обмежується лише розмовами, ми навчаємося читанню, правопису, переказуємо та пишемо твори. Тому українську мову необхідно вдосконалювати та продовжувати вчити все життя, і весь час ми будемо дізнаватися про неї щось нове.

Скачати Українська мова (Горошкина, Нікітіна, Попова) 6 клас PDF

Залишайте посилання в коментарях, де можливо скачати, завантажити чи читати онлайн Українська мова для 6 класу за редакцією (автори): Горошкина, Нікітіна, Попова у інших популярних форматах: MOBI, AZW, EPUB, FB2, TXT, DOC, DJVU, ZIP, RAR, PDF тощо.

Прохання для зручності користувачів залишати коментар в наступному вигляді, приклад:

Завантажити Українська мова 6 клас Горошкина, Нікітіна, Попова у форматі EPUB і ваше посилання.

Бажано, щоб посилання одразу вело на файл для завантаження.

Додати коментар

Відповісти

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *