Василь Шукшин цікаві факти

Шукшин цікаві факти з біографії та життя відомого кінорежисера і письменника Ви дізнаєтеся в цій статті.

Василь Шукшин цікаві факти

Василь Макарович Шукшин народився 25 липня 1929 року в селі Сростки Алтайського краю. Виходець з середняцької селянської родини.

Перш ніж зважитися стати письменником, Василь Шукшин встиг перепробувати безліч професій. Працював у колгоспі, слюсарем на тракторному заводі, учителем словесності і навіть недовго був директором сільської школи.

До ВДІКу Шукшин зважився вступати лише в 26 років. Щоб відправити сина в Москву, мати навіть продала головну цінність сім’ї — корову.

У 1949 році Шукшин пішов служити у Військово-Морський флот. Товариші по службі вказують на його широке коло інтересів — він брав участь у художній самодіяльності, створив драматичний гурток, яким і керував, писав театральні мініатюри з сценки.

У 1953 році був звільнений в запас з флоту через виявлену виразки шлунка

Василь Шукшин захоплювався боксом

Мав пристрасть до спиртного. З алкоголем Шукшин все ж зав’язав через дочку Марію. Справа в тому, що одного разу батько взяв маленьку Машу на прогулянку, але по дорозі зустрів знайомого і вирішив з ним випити. Доньку Шукшин залишив біля входу до шинку, а коли вийшов на вулицю, дочки там не було. З жахом, батько оббіг весь район, на щастя з Машею нічого не сталося, але після того випадку Шукшин пообіцяв собі більше ніколи не пити. І слова свого дотримав — більше ніколи не пив.

Особисте життя Василя Шукшина теж була непросте. У відносинах він був чесний і щирий, і ніколи не залишився б з жінкою, яку перестав любити, з почуття обов’язку або зі страху перед громадською думкою. Одружений був двічі, але жінок в його житті було багато. Перша дружина Марія Іванівна Шумська не давала розлучення, Шукшину вдалося «нейтралізувати» цей шлюб, тільки втративши паспорт.

У багатьох фільмах знімав свою дружину Лідію Федосєєва -Шукшину.

Помер уві сні в 1974 під час зйомок фільму за романом Шолохова «Вони билися за Батьківщину». Йому було 45 років

Сподіваємося, що Ви дізналися цікаві факти з життя Василя Шукшина.

Автор: J. G. (Джей Джи) У рубриці: Цікаві факти про відомих людей

Додати коментар

Відповісти

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *