«Вихідний день у нашій сім’ї» твір

Твір «Вихідний день у нашій сім’ї» 

Вихідні дні наша сім’я чекає з нетерпінням. Звичайно, провести їх можна по-різному в залежності від погоди, настрою, планів батьків.

Я дуже люблю вихідні, нікуди не потрібно поспішати, можна відпочити з батьками, зустрітися з друзями. У неділю мама готує торт або запашні булочки, які всі з задоволенням смакують за чашкою чаю. 

Увечері вся наша родина збирається разом. Ми вечеряємо, складаємо плани на завтра, дивимося телевізор або читаємо. Іноді ми приймаємо гостей або йдемо гуляти.

Всією сім’єю ми були в більшості музеїв і картинних галереях міста, та все ж багато чого ще треба побачити. Наприклад, минулої неділі ми пішли в Ботанічний сад. Ми бачили багато рідкісних тропічних рослин, які були в теплицях, бо наш клімат для них занадто холодний. Ми дуже приємно провели час.

Часто всією родиною ми їдемо за місто, відшукуємо гарне місце в лісі або на березі річки. Ми беремо з собою їжу та влаштовуємо пікнік, граємо в різні ігри, плаваємо і загоряємо. Взимку ми катаємося на лижах на пагорбах недалеко від міста. Якщо випадає багато снігу ми ліпимо сніговика і граємо в сніжки, а іноді ходимо на каток.

 Але у вільний час кожен може займатися тим, що йому дійсно подобається. Деякі вважають за краще пасивний відпочинок. Вони розслабляються, дивлячись телевізор або читаючи книгу. Інші відпочивають активно: вони копаються в саду або займаються спортом як моя сім’я.

Я отримую від вихідних днів масу задоволення.

Автор: J. G. (Джей Джи) У рубриці: Твори з укр мови

Додати коментар

Відповісти

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *