Вікіпедія: цікаві факти

Цікаві факти про Вікіпедію містять багато нової інформації. Кожен з користувачів інтернету знає про існування Вікіпедії, виявляється є багато маловідомих цікавих фактів про Вікіпедію.

Вікіпедія безкоштовна. Вона займає 6 місце за популярністю у світовому інтернеті. Рахунки проект оплачує за допомогою пожертвувань.

Вікіпедія: цікаві факти

— 15 січня кожного року Вікіпедія святкує Wikipedia Day в честь дня запуску сайту в 2001 році.

Вікіпедія є однією найбільших енциклопедій. База поповнюється не тільки самими редакторами книги, але і користувачами, які з легкістю можуть додати будь-який контент. У зв’язку з цим Вікіпедія все менше стала схожою на енциклопедію і все більше приймає вигляд журналу, де існує інформація без точного її підтвердження.

~ А ось у Німечині її даними користуються люди юриспруденції. Такий розділ переведений на безліч мов, у тому числі і на німецьку. Кожен юрист вважає своїм обов’язком використовувати надані дані книги. Поки що вони залишаються істиною.

— Існує цікава статистика того, як часто відвідується Вікіпедія в Мережі. Виявляється, чим гірші кліматичні умови в певній країні, тим більше гостей з’являється на цьому сайті. Більше того статистика показує, що людина шукала одну інформацію, але в процесі читання переходила неодноразово в інші розділи з абсолютно протилежним контентом.

~ Чи знаєте ви, чому часто шуканий запит в Google видає перші варіанти саме на сайті Вікіпедії? Вони підписали контракт, згідно з яким пошукова система повинна в числі перших видавати саме сайт Віки.

~ На Вікіпедії ви ніколи не знайдете рекламу. Цей сайт повністю адаптований для пошуку потрібної інформації з відсутністю будь-якої іншої, яка завадить користувачеві зосередитися. Якби така була присутня, її ціна обійшлася б більш ніж в 550 млн доларів за місяць. А все завдяки нам — користувачам.

~ 8 років тому в історії енциклопедії відбулася знаменна подія — один хлопець винайшов програму, завдяки якій можна було вирахувати абсолютно всіх редакторів контенту сайту на віддаленій основі. Результатами були збентежені всі — більше 35% належали до «вищої Мекки, а саме — депутати, чиновники, меценати та бізнесмени, які ретельно редагували й видаляли те, що на їхню думку не потрібно. У зв’язку з цим доступ до сайту був заблокований протягом двох діб.

— 15-е видання Британської енциклопедії містить 65000 статей. У Вікіпедії число статей тільки англійською мовою досягає цифри в 4,3 мільйона.

Автор: J. G. (Джей Джи) У рубриці: Цікаві наукові факти

Додати коментар

Відповісти

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *