Віктор Гюго цікаві факти

Віктор Гюго цікаві факти з життя французького письменника викладені в цій статті.

Віктор Гюго цікаві факти

Він був третьою дитиною в сім’ї генерала наполеонівської армії. Батько з матір’ю часто з’їжджалися — роз’їжджалися і, врешті-решт, офіційно розлучилися 3 лютого 1818 року. Віктора виховувала мати в дусі роялістських і вольтеріанскіх поглядів. З батьком хлопчик почав спілкуватися після смерті матері в 1821 році. Варто відзначити, що батько викликав у нього захоплення і любов.

 Любив їсти пюре з стручкової зеленої квасолі.

Віктор Гюго в 1831 році видав роман під назвою «Собор Паризької Богоматері», що став знаменитим на весь світ.

В готелі Роан-Гемене, що в Парижі, є апартаменти, в яких Віктор Гюго жив 16 років. В номер вхід вільний. В даних стінах були створені знамениті «Знедолені». Тут же Гюго познайомився і завів дружбу з такими письменниками — Ламартин, Альфред де Вінья, Олександр Дюма, Бальзак, Проспер Меріме і Шарль Огюстен де Сент-Бев. Апартаменти перетворили в музей, в якому зберігаються рукописи та малюнки письменника, а також екземпляри найперших видань творів автора.

Він мав особливу пристрасть до ніг.

12 жовтня 1882 одружився на Аделі. Їм обом було 20 років. Перша дитина подружжя померла, друга дочка Леопольдіна вижила. Після неї народилися ще 2 дочки і двоє синів. Але друга дочка Дідіна, як ласкаво називав її Гюго, була його улюбленицею.

Письменник мав славу реформатора в літературі. Він намагався завжди бути в центрі нових тенденцій в моді, літературі та суспільному житті. Коли Віктору Гюго виповнилося 70 років, він не переставав відвідувати різні заходи для осіб молодого віку.

Будучи старим, страждав склерозом.

Був час, коли він забув про літературну кар’єру і мріяв стати видатним політиком. Але мистецтво ораторства було йому чуже. Смерть улюбленої дочки Дідіни підірвала в ньому сили і бажання що-небудь робити.

Сподіваємося, що з цієї статті Ви дізналися цікаві факти про Віктора Гюго.

Автор: J. G. (Джей Джи) У рубриці: Цікаві факти про відомих людей

Додати коментар

Відповісти

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *