Володимир Висоцький: цікаві факти

Володимир Висоцький: цікаві факти

Володимир Висоцький (25 січня 1938 — 25 липня 1980) — радянський актор, поет і автор-виконавець пісень, автор прозових творів.

Висоцький був дуже волелюбною людиною і у своїй творчості торкався безліч заборонених тем. Він був талановитим музикантом, актором театру і кіно.

Висоцький не зміг з першого разу вступити до театрального, але він був студентом інженерно-будівельного інституту. Після довгих ночей над кресленнями, він зрозумів, що такий вид діяльності не приносить йому ніякої радості і задоволення, і залишив стіни МДБУ.

Висоцький був тричі одружений.

Нерідко Висоцький влаштовував дебоші в ресторанах. Після одного з них, він познайомився, та й всерйоз мав намір одружитися з жінкою, яка допомогла йому розплатитися за вечерю, подарувавши фамільний перстень з аметистом. Свою рятівницю, Володимир Семенович назвав найкрасивішою артисткою РРСР. Це була Людмила Абрамова, яка стала його другою дружиною, матір’ю його дітей.

Одного разу під час відпочинку Висоцького в Сочі, його номер обікрали. Часи були важкі, а у артиста витягли одяг, документи і навіть ключі від квартири в Москві. dovidka.biz.ua Висоцький звернувся в міліцію, проте після повернення в номер знайшов майже всі речі на місці і записку з каяттям злодіїв, про те, що вони не знали, у кого крадуть. Єдине, що продали — джинси, все інше благополучно повернуто господареві.

Висоцький не раз приїжджав до Америки. У 1976 році, він навіть дав інтерв’ю одному з телеканалів. Йому ставили гострі політичні питання, але відповіді були такими ж колючими. Претензій від російської влади до артиста не було.

Артист помер 25 липня 1980 році в своїй московській квартирі. Причина його смерті досі покрита таємницею, оскільки розтин, на прохання друзів, не було зроблено. До однієї з причин відносять — асфіксію, до іншої — інфаркт міокарда. У ніч перед смертю, артистові було дуже погано, він метався по всій квартирі і при всіх виголошував пророкування про свою раптову смерть. Помер Володимир Семенович уві сні.

У 2011 році світу була представлена ​​кінострічка під звучною назвою «Висоцький. Дякую, що живий ». Фільм викликав різні відгуки критиків. Третій дружині Висоцького — Марині Владі, фільм зовсім не сподобався. Марина Володимирівна висловлювалася, що це фільм ображає самого Висоцького і все їх спільне життя.

Автор: J. G. (Джей Джи) У рубриці: Цікаві факти про відомих людей

Додати коментар

Відповісти

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *