Волт Вітмен цікаві факти 

Волт Вітмен цікаві факти з життя поета Ви дізнаєтесь з цієї статті.

Цікаві факти про Волта Вітмена

Волт Вітмен народився 31 травня 1819 року в Лонг-Айленді в родині фермера. Коли вони всією родиною переїжджають до Брукліна, хлопець спочатку навчається у місцевій школі, але кидає її, щоб стати учнем лікаря.

До 22 років поет ким тільки не працював – учителем, секретарем, редактором і репортером, політиком, лектором і оратором. В усіх професіях він намагався знайти себе.

Волт Вітмен постійно самовдосконалювався. Він самостійно вивчив історію, етнографію, астрономію. Прагнення до наук сформувало в нього власну поетичну філософію.

Вірш, який відкрив світу Вітмена як видатного поета – «Європа», а збірка «Листя трави» зробила його відомим на весь світ.

Під час громадянської війни у США працював санітаром у тилових шпиталях.

Він підтримував Умову Вілмота — проект поправки до Конституції, яка забороняла рабство, і загалом був проти розповсюдження рабства. В своїй поезії Вітмен сповідує рівноправність усіх рас, і в певний період часу вимагає скасування рабства, проте пізніше вбачає в русі аболіціоністів погрозу демократії.

З кінця 30-х років в журналах з’являються статті Уїтмена, в яких він виступав проти культу долара, підкреслював, що гроші призводять до духовного спустошення. dovidka.biz.ua

Урбанізм – важиливий елемент творчості Вітмена. Це було новим явищем у літературі – реалістична поезія стала потужним джерелом її розвитку.

Післявоєнний період був найважчим у житті поета – його постійно переслідували злидні, не вдавалося знайти роботу, а наприкінці життя його вразив параліч.

Сподіваємося, що з цієї статті Ви дізналися щось цікаве про Волта Вітмена.

Автор: J. G. (Джей Джи) У рубриці: Цікаві факти про відомих людей

Додати коментар

Відповісти

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *