Як чистити зуби щіткою?

Кожна людина щоденно чистить зуби, але часом виникає питання «чи я правильно чищу зуби і якщо ні, то як варто іх чистити». В данній статті надаємо практичні поради з чищення зубів звичайною зубною щіткою.

 Як чистити зуби звичайною щіткою

Навчання правильному чищенню зубів за допомогою зубної щітки — це перший крок для підтримки здоров’я зубів і ясен. Крім того , це допомагає звести до мінімуму ризик руйнування зубів і ясен — основних причин втрати зубів.
Перед чищенням зубів: хоча існує кілька методів чищення зубів звичайною щіткою , завжди запитуйте свого стоматолога про рекомендації щодо правильної чищенні зубів і дотримуйтесь їх вказівками . Щоб почати використовувати фторвмісні зубні пасти з щіткою з м’якою щетиною , не забудьте міняти щітку кожні три місяці.
Дві хвилини два рази на день: для належного чищення зубів чистіть їх як мінімум 2 хвилини , використовуючи рекомендовану техніку чищення зубів , яка включає в себе 30 секунд на чищення кожного сегмента Вашого рота ( верхній правий , верхній лівий , нижній правий і нижній лівий) , двічі на день — вранці і ввечері . Звичайні щітки не мають таймера , тому Вам може знадобитися засікати час чищення на звичайних годинах, щоб переконатися , що Ви чистите зуби досить довго.

Техніка чищення зубів звичайною щіткою

Те , як ви тримаєте щітку , залежить від того , яку частину порожнини рота Ви чистите в даний момент.
Крок 1: Почніть з зовнішньої поверхні зубів і чистіть їх під кутом в 45 градусів за допомогою коротких рухів проти лінії ясен. Переконайтеся , що Ви дістаєте до задніх зубів.
Крок 2: Продовжіть на жувальних поверхнях . Тримайте щітку рівно і чистіть рухом назад-вперед уздовж поверхні зубів.
Крок 3: Як тільки Ви приступили до внутрішньої поверхні передніх зубів , нахиліть щітку вертикально і ніжними рухами вгору- вниз чистіть поверхню.
Крок 4: Переконайтеся , що чистите обережно уздовж лінії ясен.
Крок 5: Чистіть язик, щоб видалити частки їжі і допомогти усунути бактерії і освіжити дихання.

Автор: Гнатюк У рубриці: Поради

Додати коментар

Відповісти

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *