Як дізнатися історію машини перед покупкою?

Перед тим , як придбати вживане авто потрібно обов’язково перевірити його історію. Перевірка історії передбачає , що рекомендується звернути увагу на різні нюанси.

Перевірка авто перед покупкою

Перший етап перевірки грунтується на вивченні оголошення . Потрібно звернути увагу на дату , тому що якщо розміщено більше 3 місяців тому , це свідчить про те , що в наявності серйозні дефекти або продавець встановив дуже високу ціну. Насторожити має відсутність фотознімків автомобіля. В даний час практично кожен є власником цифрового фотоапарата або мобільного телефону з камерою , тому зробити знімок для об’яви не проблематично .

Але це все тільки початок перевірки. Замислюючись про те , як дізнатися історію машини можна використовувати різні способи . Самостійно можна перевірити історію по VIN-коду . З 1980 року цей код присвоюється кожному автомобілю , він складається з чисел і букв і містить основну інформацію про виробника, модель і рік випуску . Таким чином , VIN- код дозволяє ідентифікувати транспортний засіб.

При перевірці історії слід задуматися про те , як дізнатися рік випуску машини . Для цього можна подивитися документи автомобіля , часто рік і місяць випуску виробник проставляє на деяких кабелях або розшифрувати VIN -код . Наприклад , в деяких моделях « Ford» за рік випуску відповідає 10 або 11 символ VIN- коду. Для складання повної історії автомобіля , багатьом цікаво , як дізнатися комплектацію машини. Це також можна перевірити за VIN-коду . Особливо, якщо попередній власник автомобіля засвітився з ремонтом на профільних форумах ремонту і техобслуговування .

Так само можна зібрати інформацію про те , які деталі були замінені , отримати цікаві факти поломок і діагностику. Адже цю інформацію продавці приховують , а якщо ще і не первісний власник продає авто , то цілком ймовірно і не знає цих нюансів. Саме тому , в ході складання історії , багатьом цікаво , як дізнатися кому належить машина. Це важливий фрагмент історії автомобіля , бо треба знати яким чином був придбаний транспорт — за готівку , в кредит або несанкціонованим способом. Якщо автомобіль був придбаний в кредит , то обов’язково потрібно перевірити чи був він погашений власником .

Для встановлення власників краще звернутися до органів ГАІ , тому що у них є повна база автомобілістів. Багатьом при встановленні історії автомобіля цікаво , як дізнатися гос номер машини , щоб перевірити власника. Цю інформацію можна отримати тільки в ГАІ . Навіть якщо немає знайомих на службі охорони порядку на дорогах , можна спробувати домовитися з інспектором. Як показує практика, багато інспектори дорожньої поліції чуйне ставляться до таких прохань . Купуючи старий автомобіль , необхідно перевірити його історію. Основою історії транспортного засобу є VIN -код .

Автор: Гнатюк У рубриці: Авто і транспорт

Додати коментар

Відповісти

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *