Як навчитися рано прокидатися?

Якщо ви сова, вам напевно дуже складно прокидатися рано вранці. Кожен день починається з умовлянь і переставлених будильника на інший час. У підсумку в поспіху біжимо на роботу, щоб не спізнитися. Як змусити себе рано прокидатися?

Як навчитися рано прокидатися?

1. Вечеря повинна бути легкою. І уникайте на ніч алкоголю і напоїв з кофеїном.

2. Готуйся до відходу до сну заздалегідь. Перед сном обов’язково провітрюй кімнату. Крім того, не їж за дві години до сну, а краще взагалі не пізніше семи. І не тільки через те, що можна погладшати. Просто шлунок замість того, щоб відпочивати, буде до кінця ночі переробляти з’їдене.

3. Лягайте спати, коли відчуваєте, що втомилися. Те, що ви хочете встати рано, зовсім не означає, що і лягти потрібно якомога раніше. Часто ми спимо більше, ніж того вимагає організм. Краще лягати спати, тільки якщо ви відчули втому. Якщо ви ляжете спати, коли ще не хочете, то просто змарнуєте корисний час, намагаючись заснути. Це ніяк не допоможе встати рано вранці.

4. Знайдіть правильну мелодію для будильника. Вона не повинна бути занадто м’якою, інакше ви просто не прокинетеся. Але й занадто різку і гучну теж краще не вибирати. Вона цілком може бути дратівливою і при цьому було б добре поставити будильник куди-небудь подалі, щоб довелося за ним вставати.

5. Забудьте про кнопку «дрімати» в будильнику. Поставте його чітко на потрібний час і все (6-7 годин ранку). Задзвонив будильник — не тягнемо руку за кнопочкою «дрімати» а встаємо!

6. Намагайтеся лягати спати завжди в один і той же час. І навіть у вихідні.

7. Повністю погасіть всі джерела світла. Найкраще спати в повній темряві. Якщо буде горіти нічник, ваш організм не зможе повністю розслабитися і буде весь час насторожі. А який же тут здоровий і міцний сон?!

8. Задайте собі час пробудження перед сном. Перш ніж заснути, повторюйте про себе час, коли вам потрібно встати. Якщо ви зможете на ньому сконцентруватися, це вплине на ваше підсвідомість, і ви будете готові до того, щоб встати в цей час без проблем.

9. Потрібно хотіти встати рано. Ключем до раннього підйому є бажання встати рано. Якщо у нас дійсно є мотивація встати раніше, то наш мозок не стане винаходити причини, щоб спати далі. Подумайте, якими перевагами раннього підйому ви не можете не скористатися і ловіть шанс!

10. Робіть зарядку. Прокинувшись, непогано б потягнутися і зробити кілька вправ. Завдяки цьому нормалізується кровообіг, пропадає сонливість і бажання повернутися в ліжко.

Якщо вам відомі інші способи навчитися рано вставати, пишіть в коментарях.

Автор: Alina У рубриці: Поради

Додати коментар

Відповісти

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *