Як пофарбувати машину в гаражних умовах?

Для того, щоб пофарбувати машину в гаражних умовах вам знадобиться:

  • фарба
  • наждачний папір
  • грунтовка
  • розчинник
  • безбарвний лак

Як пофарбувати машину в гаражних умовах: інструкція

.1
Перш ніж самостійно приступати до фарбування авто в гаражі, необхідно ретельно підготуватися. Приміщення повинно бути чистим, добре освітленим, теплим. Під час фарбування небажані протяги, так під впливом вітру струмінь фарби буде здувати в сторону. Підбору фарби слід приділити особливу увагу, вона повинна бути хорошої якості і відповідного кольору. Так само перед тим як пофарбувати машину, необхідно за допомогою газет ( целофану ) і малярного скотча заклеїти скла, фари, дзеркала та інші деталі, що не підлягають фарбуванню. Не варто забувати про дихальну маску і захисні окуляри, так як при вдиханні фарби може трапитися інтоксикація. Щоб уникнути випадкової фарбування рук, їх слід захистити рукавичками.
.2
Поверхню вашого авто спершу потрібно підготувати — вимити губкою і водою весь бруд. Якщо в деяких місцях є іржа, її потрібно обробити дрібним наждачним папером до появи блискучого металу. Відстаючу фарбу також обов’язково видалити і після затерти поверхню наждачкою. Потім забарвлювані ділянки знежирити розчинником або іншою підходящою для цих цілей рідиною. Наступний етап — нанесення грунтовки. Розпорошувати з відстані близько 30 — 40 см, тоді грунтовка повинна лягати рівним шаром. Поки грунтовка сохне, можна подумати, як пофарбувати машину з балончика.
.3
Фарбувати можна в один колір, в кілька кольорів і навіть у камуфляж. Фарбування одним кольором — найбільш простий і поширений спосіб. Балончик потрібно струснути і як у випадку з грунтовкою розпорошити з відстані приблизно в 40 см. При необхідності нанести другий шар — краще декілька тонких, ніж один товстий шар. Після висихання фарби поверх можна нанести ще й шар безбарвного лаку. Як пофарбувати машину в камуфляж? — Теж досить просто, але довше за часом. Спочатку наноситься перший, основний шар фарби. Поки перший шар сохне, з газет або поліетилену потрібно нарізати шаблонів і як тільки перший шар остаточно підсохне, наклеїти шаблони на авто і зафарбувати вільний від шаблонів місце другого кольором. Після висихання фарби шаблони зняти.
.4
Нерідко в разі дрібних аварій на авто з’являються невеликі пошкодження, і власнику доводиться думати як пофарбувати сколи на машині. Впоратися з цим не так вже й складно. У разі, якщо подряпина досягла металу, її необхідно закрити шпаклівкою. Дочекавшись коли остання затвердіє, її потрібно затерти наждачним папером. Потім поверхню знежирити, і нанести грунтовку. Тепер справа за фарбою — колір повинен відповідати кольору фарби на машині ( звірити кольору можна за допомогою каталогу у продавця). Фарбу нанести обережним натисканням на розпилювач балончика. Якщо подряпина торкнулася лише фарби і не зачепила метал, то слід повторити всі описані вище етапи, лише пропустивши етап нанесення шпаклівки, так як вона в цьому випадку не потрібна.

Тепер ви знаєте, як в гаражних умовах можна пофарбувати машину.

Автор: Гнатюк У рубриці: Авто і транспорт

Додати коментар

Відповісти

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *