Як шпаклювати машину і чим?

Для того, щоб зашпаклювати машину вам знадобиться:

  • наждачний папір
  • орбітально -шліфувальна машина
  • шпаклівка
  • шпатель

 Як шпаклювати машину і чим: інструкція

.1
Майже кожен автолюбитель задавався питанням: як шпаклювати вм’ятини на машині? Шпаклювання транспортного засобу достатньо об’ємна тема. Варто серйозно підійти до даного питання, так як саме цей ремонт авто прямо впливає на зовнішній вигляд і естетичну красу кузова вашого автомобіля.
.2
Наждачний папір ( наждачка) буде потрібна для обробки. Цей інструмент, представляє з себе тканинне або паперове полотно, на якому знаходиться абразив. Наждачним папером починаємо обробляти місце вм’ятини. Взявши в руки наждачку, необхідно терти місце вм’ятини до видалення нерівностей, шорсткості і подряпин на місці вм’ятини. Цей процес вимагає терпіння, так як повне видалення нерівностей і подряпин вручну займає багато часу. Спершу потрібно видалити великі пошкодження, потім перейти до більш дрібних.
.3
Для полегшення робіт, пов’язаних з обробкою, можна використовувати орбітально — шліфувальну машинку. Вона служить для полірування і шліфування різних поверхонь, у тому числі і метала. Її дуже зручно використовувати для прискорення процесу обробки, щоб швидше можна було зашпаклювати машину. Обережно обробляємо місце вм’ятини, так щоб не зачепити неушкоджену частину кузова.
.4
Тепер постає питання: чим шпаклювати авто? Всім зрозуміло, що потрібно шпаклівка, але вона буває різних видів. Можна зустріти волокнисту, універсальну, фінішну, з алюмінієвим наповнювачем, однокомпонентну ( « нітро » ), рідку. Вибір шпаклівки здійснюється залежно від пошкодження авто. Шпаклівку для авто наносимо на невеликі поглиблення і тріщини, що утворилися в ході шліфування. Для найбільш зручного нанесення шпаклівки вам будуть потрібні шпателі.
.5
Беремо в руки шпатель. Він буде служити для нанесення основи або шпаклівки при фарбуванні автомобіля. Найкраще взяти два шпателя, один більший, другий трохи менший, він буде служити як робітник. Порівнюємо шпаклівку з кузовом і затераємо грубі місця. Нанісши її на місце пошкодження, порівнюємо її з усією поверхнею шпателя. Потім необхідно нанести останній шар фінішної шпаклівки і так само обробити її шліфувальною машинкою. Останнім етапом шпаклівки авто стане фарбування обробленого місць.

Тепер ви знаєте основні етапи шпаклювання авто і знаєте види шпаклівок.

Автор: Гнатюк У рубриці: Авто і транспорт

Додати коментар

Відповісти

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *