Як тварини піклуються про своє потомство?

Як тварини піклуються про своє потомство, та як вони про нього дбають, вдіповіді на ці та подібні запитання, Ви знайдете в даній статті.

Як тварини дбають про потомство?

Тварини – це живі організми, які харчуються готовою їжею, на відміну від рослин вони мають здатність переміщатися в просторі та рости, не протягом всього життя, а тільки в молодому віці.

Які тварини піклуються про своє потомство? Далеко не всім новонародженим тваринам можна розрахувати на ласку та турботу з боку батьків. Проте деякі представники можуть попишатися своїми мамами, які так дбайливо турбуються про них з перших хвилин їхнього життя. До таких «дбайливих мам» ми можемо віднести: котів, слонів, крокодилів, ведмедів.

Як коти дбають про своє потомство?

Коти неймовірно дбайливі тварини, вони не покидають своїх кошенят ні на хвилину, вони немов розчиняються у вихованні свого потомства. Було безліч випадків, коли вони навіть піклувалися та вигодовували представників іншого сімейства, роблячи це з тією з самою любою та піклуванням.

В одному з досліджень німецьких зоологів був здійснений експеримент, в якому вони підсунули кішці маленьких курчат. Мама-кішка доглядала їх так же люб’язно, як своїх рідних, вона вилизувала їх та вкладала спати. Коли під час експерименту на курчат напав яструб, то кішка, не вагаючись, кинулась їх боронити.

Як слони дбають про своє потомство?

Слони — тварини теж віддані своєму потомству. Вагітність триває протягом 22 місяців, і після такого довгого та виснажливого процесу слониха находить в собі сили та енергію, щоб доглядати за новонародженим, який так потребує чиєїсь допомоги, так як маленькі слоненята народжуються сліпими, тому повністю залежать від сторонньої підтримки. В стаді слонів про малюка піклується не тільки мама-слониха, а й будь-яка інша представниця жіночого роду. Це дозволяє цілодобово наглядати за новонародженим.

Як крокодили дбають про своє потомство?

Самки алігаторів є одними з найдбайливіших мамочок у фауні. Ще до того як відкласти яйця мати-алігатор ретельно відбирає місце для кладки. При цьому вона шукає 2 різних місцях, одне для новонароджених хлопчиків, друге – новонароджених дівчаток. Коли дітки вилуплюються, то вона бере їх до себе в пащу, та таким чином переносить їх до води.

Як білі ведмеді дбають про своє потомство?

Перед народженням потомства мама-ведмедиця набирає вагу, щоб не тільки народити, й після того перший час і вигодувати. До пологів біла ведмедиця готується ретельно, так як завчасно шукає, де можна влаштувати собі затишний барліг. Мама дбайливо вигодовує своїх малюків протягом 8 місяців, і тільки після того, вона виводить їх з домівки-барлоги до води, щоб навчити їх ловити рибу.

Сподіваємось, в даній статті, Ви знайшли потрібну та корисну для себе інформацію «Як тварини дбають про своє потомство».

Автор: J. G. (Джей Джи) У рубриці: Цікаві факти про тварин

Додати коментар

Відповісти

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *