Як вибрати диван для щоденного спання

Повноцінний, здоровий сон впливає на наше здоровя, тому необхідно знати як правильно вибрати диван для щоденного спання.

Як вибрати диван для щоденного спання

Естетичне враження, яке справляє на нас диван-ліжко, безумовно, має значення. Важливо вибрати диван, щоб він подобався вам і вашим домочадцям і при цьому гармонійно вписувався в інтер’єр приміщення. Крім того, потрібно приділити належну увагу оцінці практичних характеристик придбаного виробу:

1. Габарити. Визначте місце, де буде встановлено диван і, озброївшись рулеткою, виконайте вимірювання. Запишіть дані і візьміть з собою в магазин (або використовуйте при виборі меблів тут). Так ви зможете вибрати і купити диван, який ідеально відповідне параметрам кімнати.

2. Розміри спального місця. У більшості випадків дивани мають розмір спального місця менший ніж у ліжок. Довжина спального місця двоспальних моделів, як правило, не перевищує 195 см, ширина — 160 см. Проте за умови грамотного вибору на них можна спати з великим комфортом.

3. Тип наповнювача. У сучасних моделях використовуються:

  • Поролонові наповнювачі, їх переваги полягають у зручності та гіпоаллергенності. Їх недолік -недовговічність (вони схильні до просідання);
  • Пружинні наповнювачі мають ортопедичні властивості, спати на м’яких меблях з такими наповнювачами корисно для здоров’я; недоліками в даному випадку є підвищена жорсткість і скрип, що виникає при експлуатації.

4. Механізм трансформації. У розкладеному стані по-справжньому зручний диван для сну, в тому числі щоденного, повинен мати мінімум стиків. Цією перевагою володіють моделі, оснащені механізмом трансформації «Акордеон», завдяки чому вони користуються стабільно високою популярністю. Крім того, високий попит на механізми «Єврокнижка», перевагами яких є легкість розкладання і тривалий термін надійної служби. Від придбання моделей з механізмом «Раскладушка» рекомендується відмовитися: вони мають недостатньо товстий матрац, а значить, спати на них буде не дуже зручно.

5. Матеріал оббивки. Популярністю користуються такі матеріали, як жаккард (відрізняється довговічністю, практично не линяє), шенилл (характеризується високою міцністю, вдало поєднується з м’якістю і легкістю в догляді). Безумовно, заслуговують на увагу шкіряні моделі, які традиційно вважаються найбільш престижними (вони, однак, мають більш високу ціну, ніж моделі з тканинної оббивкою).

Конструкція диванів, які найкраще підходять для щоденного сну

Вирішуючи питання про те, як вибрати модель для сну, враховуйте особливості конструкції предметів меблів. Оптимальними для комфортного відпочинку, як показує практичний досвід, є такі різновиди:

1. 2- і 3-місні дивани-ліжка. Набули найбільш широкого поширення. Можуть бути встановлені практично в будь-якому приміщенні (крім самих малогабаритних).

2. Кутові дивани для щоденного сну. Встановлюються в кутку кімнати. Важливою перевагою таких предметів меблів є те, що з їх допомогою можна максимально ефективно використовувати площу приміщення (це актуально в разі, якщо вона невелика). Кутові моделі оснащуються такими ж механізмами трансформації, як і звичайні (прямі) різновиди. При грамотному виборі моделі в денні години диваном буде зручно користуватися, а вночі там буде комфортно спати.

3. Модульні моделі. Складаються з окремих модулів, які можуть розташовуватися так, як завгодно власнику: разом (вночі) або окремо (в денні години).

Тепер Ви знаєте на які критерії варто звернути увагу при покупці дивану для щоденного сну)

Автор: J. G. (Джей Джи) У рубриці: Поради

Додати коментар

Відповісти

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *