Як відрегулювати клапана на скутері?

Для того щоб відрегулювати клапана на скутері вам знадобиться:

  • викрутка хрестова
  • набір ключів
  • плоскогубці

Інструкція з відрегулювання клапанів на скутері

.1
Регулювання клапанів проводиться після перших 500 км пробігу скутера, а потім — відповідно до рекомендацій виробника. Відсутність регулювання є причиною виникаючих проблем з набором оборотів, пуском двигуна. Нерідко регулювання дозволяє позбутися дзвінкого шуму в двигуні і постійних проблем з двигуном, що глохне. Таким чином, як правильно відрегулювати клапана на скутері повинен знати кожен водій такого транспорту. Знадобиться викрутка хрестова, плоскогубці, щуп, призначений для регулювання на 0,5, 0,1 мм, і ключі. Для початку слід приготувати невелику ємність для дрібних деталей, щоб запобігти їх втрати. Щоб зняти сидіння, необхідно використовувати викрутку і торцевої ключ на 10. Позбавляються від двох гайок збоку від замку сидіння та двох — на дні. Потім необхідно видалити два шурупа під килимком для ніг.
2
Так само як і при зміні ременя на скутері, тут необхідно акуратно зняти сидіння з багажником — таким чином відкривається доступ до двигуна. Пластикове облицювання електрогенератора акуратно знімається: для цього відгвинчуються 2 гайки ключем на 8. Після знімається кришка головки циліндра ( відгвинчуються 2 гайки і 4 болти — кріплення трубки подачі палива). На зірочці розподільчого валу слід знайти 3 отвори і розташувати їх так, щоб великий отвір розташовувався у видимій частині головки. Відповісти на питання: «як зробити музику на скутер » набагато простіше: слід набратися терпіння. У районі маховика генератора потрібно знайти ризку Т , яка відповідає мертвій точці. Її встановлюють навпроти виступу — маркування 1 . Для виробництва такого процесу необхідно обертати торцевим ключем вентилятор генератора за годинниковою стрілкою до моменту досягнення необхідного положення.
.3
У такому положенні коромисла вентиляторів перестають рухатися, коли обертається вентилятор. Подібно до того, як завести скутер без ключа, тут потрібна максимальна точність. Необхідно перевірити зазор, установивши щуп між регулювальним болтом і клапаном впуску. Зазор постійно контролюється за допомогою щупа. Слід добитися повної його посадки, утримуючи регулювальний болт плоскогубцями або ключем; потім затягується контрагайки. У такому положенні щупом можна рухати без появи подряпин на ньому. Таким же чином потрібно відрегулювати клапан випуску за допомогою плоскогубців ( ключа ) і щупа на 0,1 мм. Слід враховувати, що цей процес набагато складніше, ніж той, як пофарбувати скутер, адже доступ до клапана випуску ускладнений. Після того,як процес регулювання клапанів підійшов до кінця, потрібно акуратно зібрати всі частини у зворотному порядку І важливо не забути ретельно закрутити всі кріпильні елементи.

Тепер ви знаєте як правильно відрегулювати клапана на скутері і зможете самостійно це зробити.

Автор: Гнатюк У рубриці: Авто і транспорт

Додати коментар

Відповісти

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *