Як відрізнити справжнє моторне масло від підробленого

Сьогодні практично кожен товар можна підробити. Не оминуло це стороною і моторні масла. Як правило , під виглядом дорогого і якісно масла нам намагаються продати дешевий фальсифікат , зроблений з суміші індустріальних масел. Але чи можна непрофесіоналові визначити склад моторного масла і знайти підробку ? Спробуємо розібратися.

Різниця між оригінальним і підробленим моторним маслом полягає в наступному:

  • У кількості присадних речовин : у підробці їх або дуже мало, або взагалі немає.
  • Консистенції : у підробки консистенція менш в’язка .
  • Кольорі масла: якщо колір моторного масла темно -оранжевий , можна сказати , що це підробка.
  • Температурі замерзання : оригінал не замерзає і не кристалізується навіть при мінусових температурах , на відміну від підробки.
  • Ціні: незважаючи на те , що підробку , як правило , видають за якісне і дорогі моторне масло , ціна на нього трохи нижче , ніж на оригінал (напевно , щоб швидше розкуповували ) .

Визначення справжнього і підробленого моторного масла

Моторне масло — це масляне речовина , до складу якого входять спеціальні присадки. Зазвичай вони займають 10 % від обсягу каністри . Саме ці складові компоненти безпосередньо визначають вартість олії . Моторні масла використовуються для змащування поршнів у двигуні автомобіля. Такі масла розрізняють за призначенням , температурному режиму , а також за складом.

Підроблене моторне масло — це масляне речовина, виготовлена з найбільш дешевих і неякісних масел , таких як індустріальне , з додаванням дуже малої кількості присадок , або і зовсім без їх додавання.

Порівняння справжнього і підробленого моторного масла

Перше , що хотілося б відзначити , це в’язкість масла: підроблене масло містить набагато менше згущувача і в’язких присадок , ніж оригінал . Це стає особливо помітним , коли підвищується температура двигуна. Саме тоді підроблене масло стає неприпустимо рідким. У результаті знижується робочий тиск , що призводить до дуже швидкого зносу автомобільного двигуна і недостатнього рівня змащування .

Друге серйозне відмінність — це , звичайно ж , низький рівень вмісту присадок в маслі , яке шахраї природно спробують видати за дороге і якісне. Якщо залити таке підроблене масло в дорогу іномарку замість якісного , це неминуче призведе до забруднення двигуна , а також може сприяти виникненню корозії на внутрішніх деталях і порожнинах. В результаті , капітальний ремонт машини наздожене власника через місяць їзди.

Третині важливим відмінністю між підробленим і оригінальним моторним маслом є те , що в зимовий час автомобіль може елементарно не завестися . Це буде спровоковано замерзанням і кристалізацією підробленого масла. На відміну від нього оригінал не замерзає . Не варто купувати моторне масло на авторинках , довіртеся спеціалізованим магазинам і сервісним центрам.

 

Автор: Гнатюк У рубриці: Авто та транспорт

Додати коментар

Відповісти

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *